Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Степан Рудницький взяв участь у ІІ пленарному засіданні ХХХІV сесіі Радехівської районної ради

Степан Рудницький взяв участь у ІІ пленарному засіданні ХХХІV сесіі Радехівської районної ради

18 березня 2020, Середа
13
0
0
17 березня відбулося ІІ пленарне засідання ХХХІV сесіі Радехівської районної ради, на якій зареєструвалося 28 депутатів із 34 обраних.
У сесійному засіданні взяли участь голова Радехівської районної державної адміністрації Степан Рудницький і керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
На початку ІІ пленарного засідання традиційно хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв російсько-української війни.
В межах засідання районні обранці заслухали інформацію щодо санітарно-епідеміологічного стану на території Радехівщини та заходи, які вживаються з недопущення проникнення коронавірусу на територію району.
«Станом на сьогоднішній день у Радехівському районі не зафіксовано жодного випадку захворювання на коронавірус. Наразі визначена кімната в КНП «Радехівська ЦРЛ» для обсервації інфікованих пацієнтів. На сьогодні в КНП «Радехівська ЦРЛ» не перебуває жодного пацієнта з підозрою на коронавірус»,- розповів в.о. головного лікаря КНП «Радехівська ЦРЛ» Леонід Цибуля.
Далі депутати районної ради розглянули наступні питання порядку денного: про внесення змін до показників районного бюджету Радехівського району на 2020 рік; про внесення змін до рішення ХХІХ сесії УІІ скликання Радехівської районної ради №414 від 17 вересня 2019 року «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря КНП «Радехівська ЦРЛ» та КНП «Лопатинська РЛ»; про затвердження розрахунків вартості платних послуг комунального некомерційного підприємства «Радехівська ЦРЛ» Радехівської районної ради; про надання згоди ФОП Демчук Л.М. на передачу в суборенду нежитлового приміщення майна спільної власності територіальних громад району; про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Стоянів Стоянівської сільської ради Радехівського району Львівської області.
Після обговорення з усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитися на офіційному сайті Радехівської районної ради.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: