Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Виступ під час онлайн-брифінгу керівника управління соціального захисту населення Радехівської РДА Руслани Шпег:

Виступ під час онлайн-брифінгу керівника управління соціального захисту населення Радехівської РДА Руслани Шпег:

28 березня 2020, Субота
20
0
0
Виступ під час онлайн-брифінгу керівника управління соціального захисту населення Радехівської РДА Руслани Шпег:
"Хочу заспокоїти Радехівчан, жителів Радехівського району, а також жителів Лопатинського та Радехівського ОТГ, яким вкрай необхідно звернутись до органів соціального захисту або отримати документи: ми продовжуємо працювати!!! Спеціалісти відділів управління надають послуги дистанційно.
Даний режим роботи управління соціального захисту жодним чином не вплинув на виплату призначених соціальних допомог, житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Ці виплати здійснюються у встановлені законодавством терміни.
Звісно, є певні правила.
Наприклад, видача раніше поданих документів на отримання посвідчення багатодітним сім’ям чи його продовження, посвідчення дитини-інваліда, відбувається в обмеженому режимі черговими працівниками за попереднім телефонним записом.
Обслуговування здійснюється виключно за наявності у відвідувачів маски.
Щодо прийому документів, то їх подати можна поштою або через електронні сервіси.
Щодо консультацій, то їх спеціалісти управління соцзахисту надають у телефонному режимі.
У разі звернення громадян телефоном з питання призначення державної допомоги по інвалідності, догляд за перестарілими та компенсаційні виплати, адресна допомога внутрішньопереміщеним особам, а також особи, що не мають права на пенсію по віку, надається з дня звернення за нею, то вона реєструється у відповідному журналі з подальшим поданням необхідних документів упродовж місяця, тобто після закінчення карантину.
В умовах карантину надзвичайно важливо дотримуватись обмежувальних заходів, які діють по всій Україні та у Радехівському районі зокрема.
Це — максимальне обмеження пересування та особистих контактів.
Це надзвичайно важливо для Вашого здоров’я та здоров’я усіх довкола.
Тому нагадаю Радехівчанам та жителям району, які вже мають електронні цифрові підписи, про кілька затребуваних соціальних послуг, які можна оформити, не покидаючи домівку, тобто за допомогою онлайн-сервісів.
Зокрема, онлайн можна оформити такі послуги: Через мережу Інтернет можна оформити субсидію. Це не складно: для цього потрібно зайти за посиланням https://subsidii.mlsp.gov.ua/ на сайт Міністерства соціальної політики і заповнити запропоновану форму. Доступною онлайн є послуга «Муніципальна няня». Деталі — на сайті Мінсоцполітики і оформити її можна тут: https://e-nanny.ioc.gov.ua/ . Не виходячи з дому можна оформити допомогу при народженні дитини. Для цього потрібно перейти за посиланням https://e-services.msp.gov.ua/ на сайт Міністерства соціальної політики. Здійснивши лише кілька кроків, можна заповнити електронну форму заяви і подати її на розгляд. Цю допомогу, до слова, можна оформити упродовж року.
За консультаціями можна звернутись за телефонами: Щодо прийму документів на всі види допомог 098 845 05 04 - Марія Дмитрівна
Щодо виплат всіх видів допомог 097 627 48 28 – Ольга Володимирівна
Щодо субсидій та державних допомог 097 011 50 85 - Орися Петрівна
Щодо пільг 098 826 17 93 – Ольга Василівна
Щодо інвалідів та учасників АТО (ООС) 068 845 26 42 - Марія Степанівна
Щодо учасників ліквідації аварії на ЧАЕС 096 435 30 33 – Галина Степанівна
Сімейна політика (Щодо видачі посвідчень багатодітним сім’ям, насильство в сім’ї) – 098 826 24 36 – Мар’яна Іванівна."
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: