Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Соціальних робітників району забезпечено індивідуальними засобами захисту

Соціальних робітників району забезпечено індивідуальними засобами захисту

01 квітня 2020, Середа
18
0
0
З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції СОVD -19 Радехівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено відповідну інформаційно - роз’яснювальну роботу серед працівників установи в тому числі - безпосередніх надавачів соціальних послуг та вжито першочергові заходи щодо посилення протиепідемічного режиму серед отримувачів соціальних послуг із числа одиноких, одиноко проживаючих громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.
Серед таких заходів є обов’язкове забезпечення всіх соціальних робітників району індивідуальними засобами захисту, а саме нітриловими рукавицями, дезінфікуючими засобами та масками, що і було зроблено адміністрацією установи в перший тиждень оголошення надзвичайної ситуації.
На сьогодні зусиллями працівників із числа обслуговуючого персоналу установи розгорнуто масовий пошив масок для індивідуального захисту як соціальних робітників так і клієнтів територіального центру.
В день швачкою відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги виготовляється близько 50 масок. Ними ( по 5 штук на одну особу) вже забезпечено 45 соціальних робітників району у 48 населених пунктах. В перспективі маємо намір роздати маски кожному підопічному відділення соціальної допомоги вдома, а їх на нині на обліку нараховується більше 300 осіб із числа одиноких непрацездатних громадян.
Додатково планується придбати ще по дві пари рукавиць всім працівникам установи.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: