Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Степан Рудницький провів селекторну нараду з головами міської, селищної та сільських рад

Степан Рудницький провів селекторну нараду з головами міської, селищної та сільських рад

01 квітня 2020, Середа
20
0
0
Сьогодні, 31 березня, голова Радехівської РДА Степан Рудницький провів селекторну нараду з головами міської, селищної та сільських рад щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території Радехівського району. Також під час наради йшлося про вжиття заходів з метою недопущення випалювання сухої рослинності на території району, про забезпечення належного санітарного стану, своєчасного проведення
заходів з прибирання та благоустрою населених пунктів, збереження прав та соціальний захист дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування в умовах проведення карантинних заходів.
Участь у селекторній нараді, крім голів місцевих рад, також взяли перший заступник голови РДА Назар Жолобович, керівник апарату райдержадмініцстрації Степан Вавреньчук, начальник Радехівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Ігор Леуш, в.о. головного лікаря КНП «Радехівська ЦРЛ» Леонід Цибуля, начальник Служби у справах дітей РДА Оксана Пригара, начальник Радехівського РС ГУ ДСНС України у Львівській області Андрій Ребуха.
За підсумками наради надані відповідні протокольні доручення.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: