Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Відбулось засідання Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру

Відбулось засідання Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру

03 квітня 2020, П'ятниця
20
0
0
Сьогодні, 3 квітня, відбулось засідання Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру, яка виникла внаслідок розповсюдження територією Львівщини гострої респіраторної хвороби COVID – 19. Засідання очолив керівник робіт із ліквідації надзвичайної ситуації, перший заступник голови Радехівської РДА Назар Жолобович.
Учасниками засідання заслухано, обговорено та прийнято рішення з наступних питань порядку денного, та складено відповідний протокол №11 від 03.04.2020 року:
ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 1.Про оперативну інформацію щодо захворюваності на коронавірус станом на 01.04.2020 року. 2. Про здійснення заходів щодо забезпечення прав дітей в умовах проведення карантинних заходів. 3. Про виділення коштів Радехівській районній державній лікарні ветеринарної медицини. 4. Про виділення пального керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. 5. Про виділення коштів ПП «Медіа-центр» «Народна справа»».
СЛУХАЛИ: 1.Про оперативну інформацію щодо захворюваності на коронавірус станом на 01.04.2020 року
Н. Жолобович ознайомив присутніх із проведеною роботою із запобігання ліквідації надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом. Розповів про акумулювання бюджетних коштів (різних рівнів) з метою пріоритетного їх цільового використання для закупівлі обладнання, медикаментів, засобів захисту. Повідомив про те, що в районі налагоджено тісну співпрацю із закладами охорони здоров’я, органами місцевого самоврядування, районним управлінням Держпродспоживслужби, МРВ ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України», підрозділами Радехівського ВП Червоноградського ВП ГУ НП України у Львівській області, Радехівським РС ГУ ДСНС України у Львівській області.Організовано роботу мобільних груп, які утворені на базі КНП «Радехівська ЦРЛ» та КНП «Лопатинська РЛ». Було зверненоувагу на те, що почастішали випадки відпочинку населення району в кількості більше десяти осіб в лісах, парках, скверах, що є грубим порушннням карантинних заходів та загрозою поширення коронавірусної інфекції.
ВИРІШИЛИ: 1.Інформацію Н. Жолобовича взяти до відома. 2.ЗавідувачуРадехівським міжрайонним відділом ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» (А.Дуденко): 3.При встановленні підозри/захворювання на COVID-19: 1.2.2. Забезпечити контроль своєчасності подання інформації відповідно до додатку №1, №2 (розділ 1,2,3) наказу ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України» далі «Центр» протягом 2-х годин з моменту отримання екстреного повідомлення за ф. №058/о «Екстрене повідомлення про інфекційне захворювання, харчове, гостре професійне отруєння, незвичайну реакцію на щеплення», (далі Форма) від закладу охорони здоров’я (далі – ЗОЗ) з діагнозом або підозри на захворювання, викликане коронавірусом, та повноти його оформлення. 1.2.3. Забезпечити контроль за своєчасним отриманням (протягом 2 годин з моменту встановлення підозри/захворювання на COVID-19) та повнотою заповнення екстреного повідомлення за Формою від ЗОЗ.У випадку виявлених порушень письмо інформувати про це керівника відповідного ЗОЗ. 1.2.4. Забезпечити організацію та проведення епідеміологічного розслідуванняусіх випадків COVID-19після отримання екстреного повідомлення за Формоюта інформувати до кінця робочого дня про контактних осіб відповідно до форми додатку №3 наказу. 1.2.5. Забезпечити контроль за проведенням заключної дезінфекції та оформленням відповідних документів (наряд на заключну дезінфекцію ф.350-о)
1.В.о.головного лікаря КНП «Радехівська ЦРЛ» Л.Цибулі, в.о.головного лікаря КНП «Лопатинська РЛ» І.Тимошуку: Забезпечити ведення рекомендованої Форми за контактними особами щодо спостереження за ними, а також за особами, що перебувають в самоізоляції/, з наступною передачею її після періоду спостереження у Радехівський міжрайонний відділ ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України».
1.Головам Радехівської міської, Лопатинської селищної рад, сільським головам,Т.в.о. начальника Радехівського ВП Червоноградського ВП ГУ НП Львівській області В.Ткачуку: 1.4.1. Забезпечити збір даних на контактних осіб, які були в контакті з хворим /підозрілим на захворювання COVID-19 та інформувати Радехівський МРВ ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України» для організації медичного спостереження за ними.
1.4.2. Вживати заходи, спрямовані на усунення загроз життю та здоров’ю фізичних осіб і публічній безпеці у разі порушення особами зобов’язань визначених інформованою згодою в період самоізоляції. 1.КНП «Радехівська ЦРЛ» та КНП «Лопатинська РЛ» спільно з МРВ ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України»: 1.5.1. Опрацювати питання формування резервних медичних бригад, що будуть забезпечувати діагностику та надаватимуть медичну допомогу пацієнтам хворим на СОVID-19. 1.Провести повторні навчання серед медичних працівників
СЛУХАЛИ: 1.Про здійснення заходів щодо забезпечення прав дітей в умовах проведення карантинних заходів Виступили Н. Жолобович та Р. Шпег,які доповіли про вимоги законодавства та керівних документів щодо забезпечення прав дітей в умовах карантинних заходів, наголосили, що вихованціЛопатинської школи-нтренату повернулись до сімей, важливо організувати їх супровід соціальними службами. ВІРІШИЛИ: 1.Доручити службі у справах дітей райдержадміністрації розробити проект розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків НС щодо захисту прав дитини в умовах проведення карантинних заходів. (до 04.04.2020 відповідальна Пригара О.І.). СЛУХАЛИ: 1.Про виділення коштів Радехівській районній державній лікарні ветеринарної медицини. За результатами розгляду питання порядку денного засідання Штабу, для забезпечення безпеки працівників Радехівської районної державної лікарні ветеринарної медицини при проведенні невідкладних робіт в зонах можливого зараження коронавірусом 2019-nCov в Радехівському районі Львівській області:
ВИРІШИЛИ:
[/b]Рекомендувати голові райдержадміністрації Рудницькому С. В. виділити з резервного фонду районного бюджету для забезпечення безпеки працівників Радехівської районної державної лікарні ветеринарної медицини при проведенні невідкладних робіт в зонах можливого зараження коронавірусом 2019-nCov в Радехівському районі Львівській області 40000(сорок тисяч) гривень.
Проголосували: ·«ЗА» -10 чоловік (одноголосно).
[b]СЛУХАЛИ:

4. Про виділення пального керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації для забезпечення роботи Штабу.
За результатами розгляду питання порядку денного засідання Штабу,
ВИРІШИЛИ:
Рекомендувати голові райдержадміністрації Рудницькому С. В. виділити 300 (триста) літрів бензину А-92 з районного резерву матеріально-технічних ресурсів керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Жолобовичу Н. В. для забезпечення роботи Штабу, запобігання розповсюдженню коронавірусу та проведенні невідкладних робіт в зонах можливого зараженнякоронавірусом COVID-19 в Радехівському районі Львівській області. Проголосували: ·«ЗА» -10 чоловік (одноголосно).
СЛУХАЛИ: 1.Про виділення коштів редакції районної газети «Народна справа»
За результатами розгляду питання порядку денного засідання Штабу, для забезпечення інформування населення в Радехівському районі в умовах оголошення надзвичайної ситуації у Львівській області та для випусків інформаційних бюлетенів по запобіганню розповсюдження коронавірусу COVID-19:
ВИРІШИЛИ:
1.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Петельці О. С. вивчити можливість виділення коштів в сумі 15000 (п’ятнадцять тисяч) гривень ПП «Медіа-центр» «Народна справа»» для забезпечення інформування населення Радехівського району в умовах оголошення надзвичайної ситуації у Львівській області та для випусків інформаційних бюлетенів по запобіганню розповсюдження коронавірусу COVID-19. 2.При погоджені начальника фінансового управління райдержадміністрації Петельки О. С. рекомендувати голові райдержадміністрації Рудницькому С. В. виділити 15000 (п’ятнадцять тисяч) гривень ПП «Медіа-центр» «Народна справа»» для забезпечення інформування населення Радехівського району в умовах оголошення надзвичайної ситуації у Львівській області та для випусків інформаційних бюлетенів по запобіганню розповсюдження коронавірусу COVID-19.
Проголосували: ·«ЗА» -10 чоловік (одноголосно).
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: