Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Три мобільні бригади медиків КНП «Радехівська ЦРЛ» та КНП «Лопатинська РЛ» проводили експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону в м. Радехів, смт Лопатин та с. Стоянів.

Три мобільні бригади медиків КНП «Радехівська ЦРЛ» та КНП «Лопатинська РЛ» проводили експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону в м. Радехів, смт Лопатин та с. Стоянів.

06 квітня 2020, Понеділок
26
0
0
Вчора, 3 квітня, Комунальне некомерційне підприємство «Радехівська центральна районна лікарня» Радехівської районної ради отримала чергові Експрес-Тести від COVID 19. Сьогодні, 4 квітня, три мобільні бригади медиків КНП «Радехівська ЦРЛ» та КНП «Лопатинська РЛ» проводили експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону в м. Радехів, смт Лопатин та с. Стоянів. Результати у всіх 59 протестованих осіб «негативні» (COVID 19 не виявлено). Завтра мобільні бригади Радехівського району продовжать роботу.
Нагадаємо, що експрес-тестування проводиться виключно для патронажу сімей громадян України, які повернулися із-за кордону (та інших осіб з числа груп ризику), а їх результати не є підставою завершення терміну самоізоляції. «Позитивні» результати експрес-тестування є підставою для проведення тесту полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР), який і засвідчує в особи наявність/відсутність коронавірусної інфекції.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: