Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Працівниками Радехівського районного територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) було забезпечено доставку продуктових наборів найбільш вразливим верствам населення

Працівниками Радехівського районного територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) було забезпечено доставку продуктових наборів найбільш вразливим верствам населення

06 квітня 2020, Понеділок
21
0
0
Сьогодні, 3 квітня, працівниками Радехівського районного територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) було забезпечено доставку продуктових наборів, виділених Національною мережею продуктових магазинів АТБ в якості допомоги найбільш вразливим верствам населення, а саме, одиноким громадянам віком понад 80 років, громадянам похилого віку, які потребують догляду та особам з інвалідністю. Саме такою категорією осіб опікується на сьогоднішній день територіальний центр. На обліку в установі перебуває 350 таких непрацездатних громадян.
Станом на сьогодні було роздано 103 продуктових набори у 9-ти населених пунктах району та в місті Радехів. У склад набору входить 11 позицій продуктів харчування першої необхідності. Вага набору складає 7,7 кг.
Решту продуктових наборів буде доставлятися у всі помешкання підопічних на наступний тиждень.
Адміністрація територіального центру висловлює щиру вдячність соціальному бізнесу, зокрема, ТОВ "АТБ-Маркет" за сприяння у забезпеченні належного рівня життєдіяльності найбільш вразливих верств населення у період карантину та закликає інших небайдужих осіб- представників бізнесу долучитися до цієї благодійної акції. Це дасть можливість наповнити великодній кошик наших підопічних та скрасить їх участь у такий скрутний час!
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: