Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Нараду з керівниками територіальних органів влади голова райдержадміністрації Степан Рудницький провів у форматі відео-конференції.

Нараду з керівниками територіальних органів влади голова райдержадміністрації Степан Рудницький провів у форматі відео-конференції.

14 квітня 2020, Вівторок
30
0
0
Сьогодні, 13 квітня, враховуючи обмежувальні карантинні заходи, нараду з керівниками територіальних органів влади голова райдержадміністрації Степан Рудницький провів у форматі відео-конференції.
Під час онлайн-наради очільник району поінформував про вжиті заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції в районі, а саме розповів про роботу Штабу, тестування осіб, які повернулися із-за кордону, проведення рейдів щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм та вимог в час карантину працівниками бізнесу, який має право продовжити роботу в карантинних умовах, функціонування двох санітарно-пропускних постів. Повідомив про реалізацію мережею супермаркетів «АТБ» проекту із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами у період карантину. Завдяки допомоги приватних підприємців вже виконано доставки цих наборів, які будуть передані людям похилого віку, за якими здійснюють догляд соціальні працівники територіального центру обслуговування громадян.
Звернув особливу увагу на дотриманні нових обмежувальних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в редакції від 02 квітня 2020 року.
Також в межах наради закцентували увагу на питаннях щодо ефективності та ощадливості використання бюджетних коштів, постійного моніторингу цін на продукти харчування, проведення дезінфекції робочих приміщень, про перелік податкових змін на час карантину, дотримання санітарно-гігієнічних норм та вимог в час карантину працівниками бізнесу, який має право продовжити роботу в карантинних умовах, про роботу районного управління Пенсійного фонду та відділу Держгеокадастру, тощо.
В ході онлайн-наради голова райдержадміністрації заслухав інформації окремих керівників щодо ситуації на робочих місцях, надав відповідні рекомендацїі та доручення.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: