Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Система БПД запустила Телеграм-чат протидії домашньому насильству

Система БПД запустила Телеграм-чат протидії домашньому насильству

15 квітня 2020, Середа
15
0
0
Система БПД запустила Телеграм-чат протидії домашньому насильству
Система безоплатної правової допомоги запустила в месенджері Телеграм-чат «Правовадопомогапротидіїнасильству»https://t.me/Non_Violence_Bot, де потерпілі від домашнього насильства та свідки можуть онлайн отримати консультацію юристів щодо захисту своїх прав.
Юристи системи БПД, які спеціалізуються в сфері сімейних відносин, нададуть відповідь на правове запитання, роз'яснять алгоритм дій щодо захисту своїх прав. КонсультуватимутьфахівціЛівобережного та Правобережного київських місцевих центрів, а також їхні колеги з Одеси та Вінниці. В разінеобхідностізалучатимутьсяфахівцісистеми БПД з іншихрегіонів. Отримати відповідь юристів можна у робочий час – з понеділка по четвер з 09.00 до 18.00, у п'ятницю – з 09.00 до 16.45.
Зайти на Телеграм-чат «Правовадопомогапротидіїнасильству» можна також з чат-боту #ДійПротиНасильстваhttps://t.me/police_helpbot, який запустило в Телеграм Міністерство внутрішніх справ спільно з Харківськимуніверситетомвнутрішніх справ і Національною поліцією України.
«З початку карантину кількість звернень до системи БПД з питань домашнього насильства не збільшилася. До речі, як і повідомлень до поліції за номером 102. Проте, за даними ООН, у деяких країнах кількість жінок, які звертаються до служб підтримки, зросла удвічі з початку оголошення карантину через пандеміюкоронавірусу. Всі, хтопотерпаєвіддомашньогонасильства, можутьотриматибезоплатнуправовудопомогудистанційно», – зазначив в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.
Однією з категорій осіб, яким надається безоплатна вторинна правова допомога, є потерпілі від домашнього насильства. Тобто, якщо людина стала заручником такої с итуації, вона має право на безоплатнепредставництвоінтересів в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання процесуальних документів та захист.
Під час карантину безоплатнапервинна та вториннаправовадопомоганадаєтьсядистанційно. Надатинеобхіднідокументиможна через спеціальнообладнаніскриньки для кореспонденціїабоелектроннізасобизв'язку (адреси та електронніпоштимісцевихцентрів з надання БВПД можнадізнатися на офіційномусайтісистеми БПДhttps://www.legalaid.gov.ua/).
Отриматиюридичнуконсультаціюабороз'яснення з правовихпитаньможна:
– за безкоштовним телефоном системи БПД 0 800-213-103
– у месенджеріФейсбук-сторінки:https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/
– у публічномучатіТелеграм-каналу «Безоплатнаправовадопомога»https://t.me/ualegalaidchat
– у приватному чатісистеми БПД у Телеграмhttp://legalaid.gov.ua/telegram.html
– у Телеграм-чат «Правовадопомогапротидіїнасильству»https://t.me/Non_Violence_Bot
– у приватному чатісистеми БПД у Вайберhttp://legalaid.gov.ua/viber.html
– написавши на електроннупошту центру з надання БВПД (адресиможнадізнатися за посиланнямhttps://www.legalaid.gov.ua/)
Система БПД інформуєгромадян про їхні права та механізмїхзахисту через:
– офіційний сайт системи БПДhttps://www.legalaid.gov.ua/
– Фейсбук-сторінкусистеми БПДhttps://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/
– Телеграм-канал «Безоплатнаправовадопомога»https://t.me/ualegalaid
– Інстаграм-сторінкусистеми БПДhttps://www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk
– правничувікіпедіюWikiLegalAid –https://wiki.legalaid.gov.ua
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: