Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » На Радехівщині мобільні бригади у складі сімейного лікаря та медичної сестри продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону.

На Радехівщині мобільні бригади у складі сімейного лікаря та медичної сестри продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону.

20 квітня 2020, Понеділок
23
0
0
В Радехівському районі мобільні бригади у складі сімейного лікаря та медичної сестри продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону.
Відтак, упродовж 17 квітня, тестування здійснювалось у смт. Лопатин, с. Павлів, с.Станин, с.Дмитрів, с.Криве, с. Дубини, с.Оглядів, с.Опліцько та с. Мукані. Результати 22 осіб є негативними. 1 – позитивний ( Середпільцівський старостинський округ). На даний час особа з підозрою на коронавірусну інфекцію знаходиться на самоізоляції в с.Мукані.
У разі, коли експрес-тести осіб є позитивними - аналіз скеровують на тест ПЛР і вже після результатів полімеразно-ланцюгової реакції у особи фіксують/не фіксують наявність коронавірусної інфекції.
Завтра мобільні бригади Радехівського району продовжать роботу. Вкотре нагадуємо, що експрес-тестування проводиться виключно для патронажу сімей громадян України, які повернулися із-за кордону (та інших осіб з числа груп ризику), а їх результати не є причиною завершення терміну самоізоляції.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: