Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Успішно зареєструвала два проєкти на онлайн платформі Державного фонду регіонального розвитку Міністерства розвитку громад та територій України.

Успішно зареєструвала два проєкти на онлайн платформі Державного фонду регіонального розвитку Міністерства розвитку громад та територій України.

20 квітня 2020, Понеділок
18
0
0
Сьогодні, наша команда Радехівської райдержадміністрації за підписом голови Степана Рудницького успішно зареєструвала два проєкти на онлайн платформі Державного фонду регіонального розвитку Міністерства розвитку громад та територій України.
А саме проєкт "Реконструкція будівлі спортивного залу ЗОШ І-ІІІ ст. з влаштуванням шатрового даху у с. Павлів Радехівського району Львівської області" на суму 5055,574 тис.грн. та проєкт "Реконструкція басейну ЗОШ І-ІІІ ст. с.Стоянів, Радехівського району Львівської області" на суму 24586,775 тис.грн..
В майбутньому, наші проєкти чекає конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку. Сподіваємось на перемогу, так як цілі і завдання наших проєктів відповідають Державній стратегії регіонального розвитку України.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: