Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Проінспектували хід проведення робіт на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О141602 Сокаль-Стоянів.

Проінспектували хід проведення робіт на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О141602 Сокаль-Стоянів.

24 квітня 2020, П'ятниця
16
0
0
Перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Назар Жолобович та начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики
та захисту довкілля Радехівської районної державної адміністрації Марія Бойко проінспектували хід проведення робіт на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О141602 Сокаль-Стоянів. Назар Жолобович та Марія Бойко поспілкувалися з працівниками МПП «НАРА», які ознайомили їх з ходом проведення ремонтних робіт на автомобільній дорозі. На даний час підрядником виконуються роботи з фрезерування існуючого дорожнього покриття. Нагадаємо, що ремонт дороги О141602 Сокаль-Стоянів розпочали у 2019 році, відтак, здійснили розпушення існуючого покриття, виконали влаштування основи з ЩПС, улаштування узбіч та вирівнюючого шару протяжністю 3, 15 км. Цьогоріч ремонтні роботи на цій автодорозі відновили, зокрема заплановано виконати розпушення існуючого покриття, улаштування основи з ЩПС та влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття протяжністю близько 6,5 км. Роботи проводяться за рахунок коштів державного дорожнього фонду підрядною організацією МПП «НАРА»
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: