Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Голова Радехівської райдержадміністрації Степан Рудницький спільно з керівником апарату РДА Степаном Вавреньчуком побували на контрольно-пропускному пості, який розташований поблизу с. Стремільче.

Голова Радехівської райдержадміністрації Степан Рудницький спільно з керівником апарату РДА Степаном Вавреньчуком побували на контрольно-пропускному пості, який розташований поблизу с. Стремільче.

24 квітня 2020, П'ятниця
74
0
0
Голова Радехівської райдержадміністрації Степан Рудницький спільно з керівником апарату РДА Степаном Вавреньчуком побували на контрольно-пропускному пості, який розташований поблизу с. Стремільче. На час карантину, з 00:00 9 квітня 2020 рок, на в’їздах у Радехівський район працюють два карантині пости. Перший блок-пост розташований при в’їзді в с. Стоянів, а другий - в с.Стремільче. 🔎 Мета цих заходів – запобігти поширенню в Радехівському районі та Львівській області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.
На постах, разом із поліцейськими, чергують медики і рятувальники.
Водіїв попереджають про карантинні заходи, з'ясовують маршрут та мету поїздки, роблять температурний скринінг. Очільник району подивився, як проходить огляд водіїв. Розпитав про допустимі похибки температури тіла у водіїв. ☝️ Шановні водії!!! Будьте свідомими та поставтесь із розумінням до запобіжних заходів щодо недопущення поширення COVID-19 на території району та області.
🤝 Щасливої дороги та будьте здорові!
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: