Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Степан Рудницький відвідав Половецьку, Нововитківську та Корчинську сільські ради.

Степан Рудницький відвідав Половецьку, Нововитківську та Корчинську сільські ради.

06 травня 2020, Середа
15
0
0
Голова райдержадміністрації Степан Рудницький та керівник апарату Степан Вавреньчук відвідали Половецьку, Нововитківську та Корчинську сільські ради.
Очільники району обговорили з сільськими головами хід виконання робіт та проведення закупівель переможців обласного Конкурсу проектів місцевих ініціатив, а саме: «Капітальний ремонт спортзалу у Народному домі села Корчин по вул. Возз’єднання 65, Радехівського району Львівської області», «Придбання спортивного інвентаря для проведення дозвілля та активного відпочинку молоді в с. Полове Радехівського району Львівської області», «Придбання спортивних тренажерів для зміцнення здоров’я та покращення якості життя населення та молоді в с. Новий Витків Радехівського району Львівської області», «Комп’ютеризація та автоматизація амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Корчин, Радехівського району, Львівської області», «Капітальний ремонт шкільної їдальні ОЗ ЗОШ І-ІІ-ІІІ ст. с. Корчин Радехівської районної ради», «Якісне харчування – запорука здоров’я учнів (придбання нового обладнання для їдальні ОЗ ЗОШ І-ІІІ ст. с. Корчин)», «Капітальний ремонт покрівлі даху Половецького НВК по вул. І.Набережного 3 а в с. Полове Радехівського району Львівської області», «Капітальний ремонт сцени, кімнати гурткової роботи Народного дому села Радванці Радехівського району Львівської області», «Капітальний ремонт приміщень Народного дому с. Йосипівка по вулиці Б.Хмельницького,32 в с. Йосипівка Радехівського району Львівської області», «Створення візуальної туристично-інформаційної інфраструктури для розвитку туризму на території Нововитківської сільської ради Радехівського району Львівської області». На світлині – початок робіт по шкільній їдальні в с. Корчин.
Окрім цього, С. Рудницький та С. Вавреньчук обговорили з Корчинською сільською головою О. Ткачик підготовчі дії до реалізації проекту «Реконструкція каналізації з встановленням очисних споруд в с.Корчин Радехівського району Львівської області». Реалізація даного проекту перебуває на особистому контролі в голови РДА, оскільки фінансування робіт передбачено за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.
З головами Половецької сільської ради Русланою Василишин та Нововитківської сільської ради Романом Гладієм обговорено питання доцільності закупівлі шкільного автобуса в рамках Програми розвитку освіти Львівщини. Оскільки під гарантійні зобов’язання районної ради за Радехівським районом зарезервовано один шкільний автобус, однак для його отримання необхідно забезпечити співфінасування з місцевих бюджетів (районного та сільських бюджетів) в розмірі 30 % вартості автобуса (555 тис. грн.). Сільські голови переконані в доцільності закупівлі шкільного автобуса, оскільки діючий транспортний засіб перебуває в аварійному стані. Голова Радехівської райдержадміністрації переконаний, що місцева виконавча влада району, а також керівництво органів місцевого самоврядування зобов’язане зробити все можливе для того щоб не втратити право закупівлі «школярика». Адже інші райони, незважаючи на пандемію та економічну кризу, приймають участь в обласній програмі, а деякі спів фінансують і придбання кількох «школяриків».
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: