Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в онлайн режимі

Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в онлайн режимі

03 червня 2020, Середа
20
0
0
Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в онлайн режимі
Сьогодні, 1 червня, під керівництвом голови РДА Степана Рудницького відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в онлайн режимі. Відповідно до рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Радехівського району продовжено дію карантинних заходів. Питання щодо послаблення карантинних заходів планують розглянути на наступному позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 05.06.2020 року.
Учасниками засідання заслухано, обговорено та прийнято рішення з наступних питань порядку денного, та складено відповідний протокол № 19 від 01.06.2020 року:
П Р О Т О К О Л № 19
позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій
від 1 червня 2020 року м. Радехів
ЗАСІДАННЯ ПРОВІВ
С. В. Рудницький – керівник Радехівської районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ у Львівській області голова райдержадміністрації.
ПРИСУТНІ: члени районної комісії (за окремим списком).
ПОРЯДОК ДЕННИЙ: Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.
СЛУХАЛИ:
Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.
ВИСТУПИВ:
Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Жолобович Н. В. За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 та протоколу № 22 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 01.06.2020 року, ВИРІШИЛИ: 1.Продовжити на території Радехівського району Львівської області дію карантинних заходів до окремого рішення районної комісії з питань ТЕБ і НС, враховуючи інформацію департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації щодо епідемічної ситуації у Львівській області, по нижче зазначених показниках: ·інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення) по області складає 13,6; ·завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 22 % від загальної кількості; ·середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом останніх семи днів складає - 15,6 на 100 тисяч населення; 2. Розглянути питання щодо послаблення карантинних заходів на території Радехівського району на наступному позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій до 05.06.2020. 3.Контроль за виконанням рішення комісії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Жолобовича Н.В. Проголосували: ·«ЗА» -15 чоловік (одноголосно).
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: