Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Степан Рудницький провів нараду щодо стану виконання робіт на об’єктах, які фінансуються у 2020 році відповідно до Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевого розвитку.

Степан Рудницький провів нараду щодо стану виконання робіт на об’єктах, які фінансуються у 2020 році відповідно до Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевого розвитку.

11 червня 2020, Четвер
40
0
0
10 червня голова Радехівської райдержадміністрації Степан Рудницький провів нараду щодо стану виконання робіт на об’єктах, які фінансуються у 2020 році відповідно до Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевого розвитку. В ході наради проаналізували стан реалізації мікропроєктів в розрізі галузей освіти, культури та медицини. Відповідальні особи розпорядників бюджетних коштів доповіли про придбання та закупівлі будівельних матеріалів та обладнання, перебіг ремонтних робіт на об’єктах та проблемні питання, які виникають в ході реалізації проєктів. Загалом, цьогоріч на Радехівщині реалізовуватимуть 30 мікропроєктів місцевого розвитку, які стали переможцями обласного конкурсу у 2020 році. Станом на 10 червня завершені роботи на проєктах: «Капітальний ремонт приміщення дитячого відділення бібліотеки по вулиці Стуса, 12 в с.Стоянів Радехівського району Львівської області», «Капітальний ремонт будівлі ДНЗ по вул.Миру,76а в с. Станин Радехівського району Львівської області», «Капітальний ремонт будівлі ЗОШ І-ІІст. по вулиці Садова, 20 в с. Розжалів Радехівського району Львівської області. Заміна вікон». Тривають роботи згідно проєктів «Капітальний ремонт віконних заповнень навчального корпусу №2, актової зали, гуртожитку та басейну Вузлівського опорного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» в с.Вузлове Радехівського району Львівської області», «Капітальний ремонт шкільної їдальні ЗОШ І-ІІІ с.Корчин Радехівського району» та виготовляються вікна і двері для Бабичівської ЗОШ («Капітальний ремонт будівлі ЗОШ І-ІІ ст. по вулиці Шкільна,15 в с. Бабичі Радехівського району Львівської області. Заміна вікон та дверей», « Капітальний ремонт покрівлі даху Половецького НВК в с. Полове Радехівського району Львівської області».
Відтак, здійсненні придбання по мікропроєктах: « "Музична феєрія" по закупівлі музичного обладнання для Народного дому с. Сморжів Радехівського району Львівської області», «Створення рекреаційного середовища для жителів громади села Яструбичі Львівської області», «Придбання інтерактивного обладнання, музичної апаратури та меблів для облаштування АRТ-простору в актовій залі ЗОШ І-ІІ-ІІІ ст. села Павлів Радехівського району Львівської області», «Придбання обладнання з метою впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес Стоянівської ЗОШ І- ІІІ ст. Радехівського району Львівської області».
За підсумками наради надано відповідні протокольні доручення.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: