Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Під час Маршу рівності постраждали поліцейські (Фото)

Під час Маршу рівності постраждали поліцейські (Фото)

17 червня 2018, Неділя
222
0
0
Під час Маршу рівності постраждали поліцейські (Фото)
Марш рівності на підтримку ЛГБТ-спільноти щорічно проходить у Києві з 2012 року. Цього року під час Маршу було затримано понад 50 його учасників, пятеро поліцейських постраждали.

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового у Марші взяло участь майже 3,5 тис. людей. В охороні Маршу було задіяно 2,5 тис. поліцейських, загалом в охороні громадського порядку в Києві – 5 тис.

Натомість керівник київської поліції Андрій Крищенко сказав, що «з учасників маршу жодна особа до поліції не звернулася щодо противоправних дій відносно них». За його словами все минуло спокійно. За винятком однієї сутички, під час якої затримано понад 50 осіб. Майже всі затримані відпущені, на них складені адміністративні матеріали. Ще кілька осіб залишаються, відносно них буде складено матеріали за ст.345 (загроза здоров’ю та життю співробітників правоохоронних органів). П’ятеро працівників поліції постраждали — у них опіки очей від сльозогінного газу, шістьом цивільним особам, які ще до початку Маршу зіштовхнулися в суперечці з поліцейськими, надана медична допомога.

Як сказав Крищенко, у затриманих були вилучені газові балончики та вибухові пакети, якими вони скористатися не встигли.

Ще до початку Маршу Крищенко сказав про те, що «поліція не надає переваги представникам тієї чи іншої акції. Є прихильники Маршу рівності і є його противники. Кожен, згідно з Конституцією України, має право висловлювати свою позицію, але повинен робити це у цивілізований спосіб, не порушуючи чинного законодавства і не перешкоджаючи один одному».
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: