Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » На Донбасі бойовики довели населення окупованих територій до зубожіння

На Донбасі бойовики довели населення окупованих територій до зубожіння

25 червня 2018, Понеділок
121
0
0
На Донбасі бойовики довели населення окупованих територій до зубожіння
Люди на Донбасі досі живуть в реаліях 90-их років, а обіцяні «на виборах» зміни так і не відбулися. Про це «Апострофу» розповів журналіст Денис Казанський, коментуючи свою недавню поїздку в Мирноград Донецької області.

За його словами, життя в містах на Донбасі разюче відрізняється від життя в Києві, де відбуваються хоч якісь позитивні зміни. «Якщо ми потрапляємо, наприклад, у Мирноград, то ми бачимо, що там ще 90-ті роки, там навіть ще не настали 2000-ні, ми переносимося відразу на 20 років назад», — говорить Казанський. За його спостереженнями, люди досі длубаються на териконах, просіваючи породу, щоб знайти вугілля. Нема вугілля – нічим палити, а грошей, щоб купити паливо, не вистачає.

Російсько-терористичні окупанти, забезпечивши «райське» життя для простих мешканців підконтрольних їм території, намагаються стерти із землі ті населені пункти, над якими останнім часом втратили контроль. Бойовики свідомо знищують селище Південне, закидаючи його мінами, снарядами, трасуючими кулями, що стало причиною пожеж і знищення вулиць. У прес-службі оперативного командування «Північ» повідомили: «Військові, що обороняють селище, не встигають рятувати будинки від постійних підпалів з боку російських окупантів. Відсутність гарантій від ОРДО на безпечну роботу пожежних розрахунків та рятувальників унеможливлює збереження інфраструктури та цивільних будинків. Більше того, будь-який транспорт, що рухається у бік селища, чи у зворотному напрямку піддається обстрілу».

 
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: