Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Масло, яке реалізується під маркою низки недіючих підприємств, є фальсифікатом

Масло, яке реалізується під маркою низки недіючих підприємств, є фальсифікатом

19 липня 2018, Четвер
117
0
0
Масло, яке реалізується під маркою низки недіючих підприємств, є фальсифікатом
фото: cs9.pikabu

Перевірку проводили фахівці головних управлінь Держпродспоживслужби в Івано-Франківській і Полтавській областях за дорученням Держпродспоживслужби, повідомляється на сайті  Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Йдеться про таких виробників як ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозинський молочний завод», ТОВ «Полтавамолпрод», яке знаходиться у селі Шишаки Полтавської області, а також ПВП «Молокозавод-Карпати» за адресою Рожнятів Івано-Франківська область. Ці підприємства не здійснюють виробничої діяльності.

Крім того, виробник нібито білоруського масла, маркування якого зазначає адресу «смт Житянка Івано-Франківської області», взагалі відсутній в реєстрі операторів ринку. До такого висновку прийшли у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів, провівши розслідування фактів, оприлюднених в ЗМІ, щодо діяльності молокопереробних підприємств (цехів) у Полтавській та Івано-Франківській областях та виробництва ними масла солодковершкового.

Висновки перевірки невтішні:  масло солодковершкове, яке реалізовується зараз в торгових мережах на території України під маркою зазначених підприємств, фальсифіковане і відповідно до Закону «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» є небезпечним харчовим продуктом, який має шкідливий вплив на здоров’я людини та є непридатним для споживання.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: