Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Георгій Тука повідомив, коли проведуть перепис населення в Україні й як він проходитиме

Георгій Тука повідомив, коли проведуть перепис населення в Україні й як він проходитиме

24 липня 2018, Вівторок
115
0
0
Георгій Тука повідомив, коли проведуть перепис населення в Україні й як він проходитиме
Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука відповів на своїй сторінці у Фейсбук на закид багатьох українців про те, що перепис населення, який планують провести, потрібно було робити ще кілька років тому.

«Не встиг Уряд заявити про підготовку до проведення перепису у 2020 році, як понеслась «зрада»: «чому зараз?», «чому не проводили у 2010?», «влада бреше» і таке інше», — пише Тука.

Він провів зустріч з Ігорем Вернером — Головою Держстату. Після зустрічі Тука дав відповіді на деякі запитання.

1. Чому в 2020?

За міжнародними стандартами перепис населення має проводитись кожні 10 років (00,10,20,30…).

2. Чому не проводили у 2010-му році?

Не знаю.

3. Навіщо проводити пробний перепис і чому саме в Києві і в Київській області?

Справа в тому, що в 2015 році ЄвроСтат змінив європейські стандарти перепису населення. Гармонізуючи наше законодавство, нам теж довелось вносити певні зміни.

Чому Оболонський район Києва?

В цьому районі, як в краплі води, відображені ймовірні ризики: наявність гуртожитків, наявність ВПО, чимала кількість «елітної» забудови, наявність людей, які винаймають житло у власників…

Чому саме той район Київської області?

По-перше, в Пісках вже створена ОТГ.  По-друге, дані мешканців в ОТГ відрізняються від даних Держстату. Наявність ВПО. Межа з Житомирською областю. Отже, Держастат планує, під час пробного перепису, визначити найбільш слабкі місця.

4. Що інноваційного? По-переше — застосування сучасної системи захисту персональних даних. По-друге — застосування мережі Internet. По-третє — використання сучасних гаджетів.

5. Як довго буде тривати перепис? За оцінками Держстату, сама процедура перепису буде тривати близько 1 місяця. Обробка отриманих даних — біля одного року.

Аби мінімізувати нашу улюблену «зраду», Держстат зараз веде переговори з багатьма міжнародними організаціями, вивчаючи досвід проведення перепису в умовах воєнного конфлікту і планує запросити міжнародних спостерігачів для об»єктивного висвітлення самої процедури.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: