Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Опитування показало, що до українських студентів у Польщі ставляться толерантно і доброзичливо

Опитування показало, що до українських студентів у Польщі ставляться толерантно і доброзичливо

07 серпня 2018, Вівторок
329
0
0
Опитування показало, що до українських студентів у Польщі ставляться толерантно і доброзичливо
фото: svitua.com.ua

Українські студенти у Польщі стверджують, що не відчувають дискримінації. Такі дані опитування Варшавського Інституту публічних справ, проведеного в першій половині цього року й оприлюдненого під час конференції “Українські студенти в Польщі та Європі”.

Більшість українських студентів (67%) у Польщі підкреслюють, що ставлення до них з боку поляків є добрим, або дуже добрим, повідомляє Укрінформ.

За свідченням українських студентів, 23% поляків під час навчання в Польщі ставилися до них дуже добре, 44% – загалом позитивно. Неприязне ставлення до себе помітили в Польщі загалом лише 7% українських студентів.

Найчастішими причинами, чому українські студенти обирали навчання у Польщі, названо отримання диплому європейського зразка (51%), незадовільні умови життя в Україні (47%), а також отримання кращих знань (45%).

У Польщі українські студенти найчастіше обирають навчання за напрямками: суспільні науки та журналістика (32%), а також бізнес, адміністрація та право — 30%.

З усіх опитаних українських студентів у Польщі лише 7% має твердий намір повернутися після навчання до України, 29% – їхати далі на Захід, а 28% – залишитися в Польщі.

У Польщі, за даними станом на 2017 рік, навчалося понад 35,5 тисяч студентів з України.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: