Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » «Вибори» в самопроголошеній «ДНР»: випливають цікаві подробиці. Російський політолог каже про «політичний терор»

«Вибори» в самопроголошеній «ДНР»: випливають цікаві подробиці. Російський політолог каже про «політичний терор»

08 серпня 2018, Середа
271
0
0
«Вибори» в самопроголошеній «ДНР»: випливають цікаві подробиці. Російський політолог каже про «політичний терор»
Окупанти Донбасу продовжують зображати «правову державу» і ділити ілюзорну владу, якої не мають, бо всім на окупованому Донбасі насправді керує Кремль.

Попри голосні заяви бойовиків про старт у самопроголошеній «ДНР»  так званої «виборчої кампанії» з «виборів «глави ДНР», ніхто з претендентів документи ще не подав. Більше того — «виборів», які бойовики планували на осінь, може не бути взагалі.

Про те, що станом на 6 серпня у так звану «ЦВК ДНР» не подано жодного пакету документів для реєстрації «кандидатом» від жодного з раніше озвучених претендентів, написав на своїй сторінці у Фейсбук російський політтехнолог Роман Манекін, який був консультантом так званого першого «уряду ДНР» і  у 2017 році понад місяць просидів «на підвалі» у бойовиків.

«НІХТО з кандидатів, згаданих в повідомленні, документи на реєстрацію в ЦВК не подав і, судячи із заяв членів їх команд, не планує. Тобто, взагалі ніхто — жодна людина!» — написав Манекін.

Таку ситуацію він поясним тим, що конкурувати з нинішнім «главою ДНР» Олександром Захарченком потенційні «кандидати» бояться, бо запросто можуть опинитись не у «списках кандидатів», а «на підвалі», як це з «політичними» діячами в терористичній «ДНР» бувало вже дуже багато разів.

«Взагалі кажучи, жах, звичайно, що у нас твориться в політичній сфері, після того, як Захарченко з Козаковим, за допомогою МГБ і МВС, випалили цей простір цілеспрямованими політичним терором», — написа російський політтехнолог.

Тим часом так звані «вибори глави ДНР» можуть скасувати й з іншої причини — уже є заява так званої «громадської організації», у якій та закликає так званий «парламент ДНР» продовжити термін перебування «на посаді» нинішнього глави Олександра Захарченка.

Російський політтехнолог Роман Манекін, який стояв біля витоків самопроголошеної «ДНР», вважає, що така пропозиція «громадської організації» не може бути прийнятною, бо суперечить «Конституції ДНР», та це якби «ДНР» була справді правовою визнаною державою, а не якимсь ніким, навіть Росією, не визнаним самоутворенням.

«Автори пропонують на підставі рішення ГО, переглянути, по суті, Конституцію ДНР — закон прямої дії, Основний Закон ДНР. У логіці така помилка називається порушенням принципу достатньої підстави. Мені здається, соромно докторам і кандидатам, в тому числі, філософських наук робити помилки, простимі студентам-першокурсникам», — написав Манекін про авторів ініціативи залишити при владі Захарченка.

Однак «ДНР» реально керує Москва, і якщо таке рішення за вказівкою Кремля «Народна рада ДНР» прийме, то ніяких «виборів» восени цього року на окупованому Донбасі не буде і Захарченко і далі робитиме вигляд, що керує частиною окупованого Донбасу.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: