Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Названо переможців спортивного турніру пам’яті Георгія Кірпи

Названо переможців спортивного турніру пам’яті Георгія Кірпи

09 серпня 2018, Четвер
283
0
0
Названо переможців спортивного турніру пам’яті Георгія Кірпи
 

фото:Львівська залізниця

XV міжнародний спортивний турнір пам’яті Георгія Кірпи пройшов на Закарпатті. Спортивні змагання відбулися  під егідою Міжнародної громадської організації «Фонд імені Георгія Кірпи» та Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці, повідомляється на сайті Укрзалізниці.

Залізничники шанують пам’ять про Героя України, колишнього міністра транспорту та зв’язку, генерального директора Укрзалізниці, начальника Львівської магістралі Георгія Кірпи, який доклав колосальних зусиль для розвитку і розквіту галузі.  Меморіальні заходи традиційно розпочалися на вокзалі станції Ужгород. У мітингу-реквіємі взяли участь залізничники та ветерани залізниці, серед них – чимало колег, яким пощастило працювати поряд та під безпосереднім керівництвом Георгія Миколайовича, а також гості з-за кордону.

Спортивна програма свята традиційно розпочалася шаховим турніром, у якому взяли участь понад 70 шахістів. Серед них – майстри спорту міжнародного класу, майстри ФІДЕ та кандидати у майстри спорту. Учасниками інтелектуальних баталій за шахівницями стали не лише залізничники, а й шахісти з обласних та районних центрів Закарпаття, гості з Чернівців та навіть три спортсмени з далекої Ірландії.

У двобоях зі швидких шахів перемоги у своїх турнірних категоріях здобули багаторазова чемпіонка Закарпаття, майстер ФІДЕ Ольга Юшко, стрілець Ужгородського загону воєнізованої охорони Василь Гуйван. Переможці, призери та кращі учасники за індивідуальними номінаціями отримали від організаторів змагань спортивні нагороди та цінні подарунки.

Близько 350 спортсменів, а ще сотні уболівальників та гостей стали повноправними учасниками другого етапу меморіалу Георгія Кірпи – міні-футбольного турніру, що відбувся на майданчиках стадіону «Локомотив» у Чопі. Під час урочистого параду команд, які були представлені залізничними колективами Закарпаття, усіх дирекцій та управління Львівської залізниці, а також командами Південно-Західної магістралі, Української залізничної швидкісної компанії (УЗШК), філії «Медіацентр» «Магістраль» та залізничних компаній Словаччини, учасників змагань привітали керівник оргкомітету турніру, голова дорожньої профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця» Ярослав Афтанас, заступник виконавчого директора регіональної філії «Львівська залізниця» з реформування Богдан Яворський, Почесний консул України в Словацькій Республіці Станіслав Обіцький, народний депутат України, почесний президент федерації футболу Закарпаття та почесний віце-президент федерації футболу України Михайло Ланьо, депутат Закарпатської обласної ради, голова Закарпатської організації партії «Відродження» Василь Кошеля. Теплі слова вітань і вдячності за повагу і пам’ять про Георгія Кірпу на адресу залізничників та всіх учасників спортивного турніру від дружини Георгія Миколайовича Жанни Ігорівни озвучив президент МГО «Фонд імені Георгія Кірпи» Анатолій Палюх.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: