Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Чому вдома варто тримати котів? — вчені назвали важливі причини для здоров’я

Чому вдома варто тримати котів? — вчені назвали важливі причини для здоров’я

20 серпня 2018, Понеділок
335
0
0
Чому вдома варто тримати котів? — вчені назвали важливі причини для здоров’я
фото з вільних джерел

Дослідження вчених з Единбурга з участю понад 10 тисяч осіб віком від 40 до 85 років показало, що наявність домашніх тварин дуже добре діє на здоров’я людини. Осоливо це стосується тих, хто має вдома кішок. 

Наукові фахівці констатували, що господарі кішок на 18-20% рідше страждають від інфарктів і інсультів, ніж люди, які не тримають вдома тварин, пише сайт «Українські новини».

«Кішки продовжують життя. Серед жителів Великобританії, які дожили до 85 років понад 70% завжди тримали вдома цих тварин», – повідомили вчені.

За словами лікаря-кардіолога Тамари Огієвої, наукові дослідження дійсно доводять, що погладжування кішок сприяє зниженню артеріального тиску і психологічного напруження за рахунок ефекту зняття статичної електрики. У свою чергу, зняття напруги розслабляє судини і захищає від виникнення спазмів.

Читайте також: «Вчені з’ясували, що регулярне споживання звичайної капусти знижує ризик раку кишківника»

Крім того, котяче муркотання, що представляє собою звукові коливання частотою від 20 до 50 Герц, впливає на центр задоволення в головному мозку, стимулюючи виробництво серотоніну, «гормону радості». Таким чином муркотання стимулює вегетативну нервову систему, підтримує судинний тонус і знімає стрес. Ще при звуках такої частоти прискорюється лікування переломів кісток і відновлення пошкодженої м’язової тканини, нормалізується серцевий ритм.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: