Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » «Я — Донецький, а я — Іжевський»: у мережі висміяли нове «досягнення» окупаційної влади Донбасу (Відео, Фото)

«Я — Донецький, а я — Іжевський»: у мережі висміяли нове «досягнення» окупаційної влади Донбасу (Відео, Фото)

22 серпня 2018, Середа
234
0
0
«Я — Донецький, а я — Іжевський»: у мережі висміяли нове «досягнення» окупаційної влади Донбасу (Відео, Фото)
Окупаційна влада «ДНР» заявила, що почала випуск трамваїв власного виробництва, хоч насправді у єдиному трамвайному вагоні користувачі мережі відразу впізнали старий і відремонтований трамвай, зроблений ще в соціалістичній Чехословаччині мінімум 30 років тому.

У мережі сміються з того, як окупанти Донбасу недолугою брехнею намагаються приписати собі «заслуги» і «досягнення», яких насправді немає.

Читайте також: Знайди відмінність: Захарченка впіймали на масштабній брехні  про «автобуси виробництва ДНР» (Відео)

Трамвай так званого виробництва «ДНР» 21 серпня бойовики презентували з великим пафосом. На «віджатому» Донецькому електротехнічному заводі на фоні трамвая промови виголошували «глава ДНР» Олександр Захарченко і «міністри». Відео розтиражували сепаратистські телеканали. Очевидно, що в окупованому Донецьку старий чеський трамвай підремонтували, та назвати його новим трамваєм ніяк не можна.

Обережно — на відео брехлива пропаганда сепаратистів.

У мережі ж відразу знайшли фото точно такого ж чеського трамвая «Татра», які вже роками відновлюють в російському Іжевську. Єдине, чим відрізняються два трамваї на фото, так це наліпкою на одному з них «Я — Донецький». Висміюючи брехню окупантів, жартівники в мережі знімок з російським трамваєм підписали «Я — Іжевський».

Читайте також: «Брехня чистої води», — фахівець пояснив, чому окупанти Донбасу ніколи не зможуть запустити «Стирол» (Відео)

Відтак брехня окупантів стала очевидною відразу.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: