Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Українців названо лідерами у вживанні алкоголю в рейтингу європейських країн

Українців названо лідерами у вживанні алкоголю в рейтингу європейських країн

28 серпня 2018, Вівторок
280
0
0
Українців названо лідерами у вживанні алкоголю в рейтингу європейських країн
фото із вільних джерел

Україна у спеціальному дослідженні названа серед країн світу, де споживають багато алкоголю, і де це призводить до десятків тисяч смертельних наслідків. Медичний журнал Ланцет (The Lancet) опублікував результати наймасштабнішого вивчення наслідків споживання алкоголю, у яких дослідники доходять висновку, що урядам варто рекомендувати громадянам уникати спритних напоїв взагалі.

Дослідження вказує, що за 2016 рік алкоголь став причиною 2,8 мільйонів смертей у світі і був однією з провідних причин загибелі, хвороб і каліцтв серед людей віком 15-49 років.

Згідно з наведеною статистикою 2016 року Україна була на четвертому місці за кількістю смертельних випадків, спричинених алкоголем серед жінок — 25 375 смертей, а серед чоловіків на шостому — 53 380 смертельних випадків.

У цих показниках Україну випереджають лише країни зі значно більшим населенням, зокрема Китай, Індія та Росія.

Згідно з наведеними даними жінки в Україні споживають найбільшу кількість алкоголю у порівнянні з жінками інших країн — 2,4 одиниць денно.

У цьому дослідженні одиницею названо 10 грамів чистого спирту, що відповідає приблизно невеликому келиху вина — 100 мілілітрів міцністю 13%, склянці пива — 375 мілілітрів міцністю 3,5%, або тридцятьом мілілітрам горілки, чи іншого спиртного напою міцністю 40%.

Джерело: Global Burden of Diseases​/The Lancet
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: