Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Наскільки чиста питна вода у Вінниці? — розповідь інженерів компанії «Аквасет»

Наскільки чиста питна вода у Вінниці? — розповідь інженерів компанії «Аквасет»

30 серпня 2018, Четвер
161
0
0
Наскільки чиста питна вода у Вінниці? — розповідь інженерів компанії «Аквасет»
фото із вільних джерел

Вінниця стане першим містом України, в школах якого подаватиметься оищена вода.  Тут завершили впровадження І етапу проекту із очищення води для навчальних закладів. До початку нового навчального року в усіх 36 муніципальних школах буде встановлено і підключено інноваційні системи 9-ступеневого очищення води. Про це інформує Вінницька мерія.

Окрім самих установок, які очищуватимуть воду для приготування їжі та напоїв у шкільних їдальнях, також передбачено встановлення бюветів у школах. У 2019 році Вінницька мерія має намір провести аналогічні реформи в усіх дитячих садочках. Подібне комплексне рішення для забезпечення дітей чистою питною водою в освітніх закладах в Україні реалізується вперше. Для розробки та встановлення було залучено місцеву компанію «Аквасет».

За словами очільника міста Сергія Моргунова, в складі системи передбачено не лише очищення від домішок та збагачення мінералами, але й знезараження води за допомогою ультрафіолету. Представники міської влади наголосили, що система є унікальною, адже у ній передбачені усі ступені захисту, є можливість чітко контролювати кількість води і систему фільтрації та рівень напруги.

«Це — перший приклад в Україні, де діти споживатимуть чисту і поживну воду. Система очищення забирає з води абсолютно усі шкідливі домішки, збагачує її мінералами, які корисні для організму дітей, і у фіналі також ще є ультрафіолетове очищення», — розповів інженер компанії «Аквасет» Олександр Омельчук.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: