Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » На Львівщині відбудеться молодіжний фестиваль туристичної пісні

На Львівщині відбудеться молодіжний фестиваль туристичної пісні

05 вересня 2018, Середа
117
0
0
На Львівщині відбудеться молодіжний фестиваль туристичної пісні
фото: сайт Мінекології і природних ресурсів

Молодіжний Фестиваль української туристичної пісні «Бабине літо — 2018» відбудеться у Яворівському національному продньому парку 29 вересня. Організатори започаткували фестиваль до Всесвітнього дня туризму, повідомляє Мінекології і природніх ресурсів.

Фестиваль проводиться з метою розвитку туризму на природоохоронних територіях, збереження та формування екокультурного рівня молоді, популяризації української туристичної пісні, створення престижу та позитивного іміджу регіону Розточчя.

Активну участь в цьому святі приймає студентська молодь навчальних закладів не тільки Львівщини, а й інших обласних центрів України.

На Фестивалі звучатимуть туристичні, українські народні та авторські пісні у виконанні студентів. Крім цього, учасники в жартівливій формі розповідатимуть бувальщини «Про студентське життя». У спільну співочу родину усіх об’єднають переспіви біля ватри під акордеон та гітару.

Під час фестивалю проводитиметься презентація навчальних закладів з метою ознайомлення учнівської молоді із напрямками підготовки за відповідними спеціальностями.

Як доїхати: до с. Верещиця від Янівського цвинтаря  (вул. Шевченка) м. Львова курсує громадський транспорт.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: