Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Просив додати майже два роки тюрми – український дисидент про свого адвоката Віктора Медведчука

Просив додати майже два роки тюрми – український дисидент про свого адвоката Віктора Медведчука

07 вересня 2018, П'ятниця
129
0
0
Просив додати майже два роки тюрми – український дисидент про свого адвоката Віктора Медведчука
Український дисидент Микола Кунцевич розповів про те, що призначений йому державою адвокат Віктор Медведчук замість допомагати у зменшенні терміну покарання просив додати ще майже два роки.

В інтерв’ю «Радіо Свобода» дисидент розповів про перебіг судового процесу і поведінку адвоката Медведчука. «Ще на ознайомленні з матеріалами справи я в принципі зрозумів, хто такий Медведчук і який він «адвокат». А коли приїхали на судове засідання і почалося з того, що «з матеріалів справи видно, що він скоїв злочин…» Вибачте, якщо ти адвокат, то ти в будь-якому випадку повинен захищати свого підзахисного, а він лив на мене бруду більше, ніж прокурор!», — розповів Микола Кунцевич.

Дисидент шість разів просив відводу Віктора Медведчука. Та щоразу суд йому в цьому відмовляв.

В останній день судових слухань, розповів Кунцевич, прокурор заявив, що оскільки вину доведено, то покарання має бути максимальним. «Слово взяв адвокат, який підтримав прокурора у тому, що моя вина доведена, і що покарання мені має бути максимальним – три роки, — додав дисидент. — Водночас він додав: «Товариш прокурор чомусь не врахував, що згідно зі статтею 43 КПК до терміну цього покарання повинен бути доданий термін 1 рік 9 місяців і 19 днів з попереднього терміну».

«Він дуже психував, що я затягую судовий процес. Навіть одного разу попросив зробити мені зауваження на цій підставі. Він увесь час кудись поспішав», — зауважив політв’язень.

У батьків свого підзахисного Віктор Медведчук просив 300 рублів. «Мовляв, за те, що трохи перепрацював, І це при тому, що він був державним адвокатом, тобто гроші мала платити йому держава», — підкреслив Микола Кунцевич.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: