Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » У ці хвилини в містечку на Тернопільщині проходить велелюдний фестиваль «Борщівська вишиванка»

У ці хвилини в містечку на Тернопільщині проходить велелюдний фестиваль «Борщівська вишиванка»

09 вересня 2018, Неділя
414
0
0
У ці хвилини в містечку на Тернопільщині проходить велелюдний фестиваль «Борщівська вишиванка»
фото: віділ культури Борщівської РДА                              Ікона Богородиці у борщівській вишиванці, що зберігається у храмі Успіння Пресвятої Богородиці

До Борщева, що на півдні Тернопільщини, з’їхалося чимало гостей як з України, так і з закордону. Тут проходить 11 Всеукраїнський фольклорно-мистецький фестиваль «Борщівська вишиванка».

Фестиваль триває уже другий день. Вчора гостям свята представили майстер-клас стародавніх українських танців за  участю фольклорної групи «Водограй» та зразкового дитячого хору «Пролісок» із села Гермаківка, що у Борщівському районі.

На площі міста відбулась також презентація фотопроекту «Борщівська сорочка з узором ріллі і кров’ю окроплена доля її».  А самі фотобанери із зображенням учасників проекту  виставлено біля сцени для огляду.

Відкрилась унікальна виставка чорної борщівської сорочки в Борщівському обласному краєзнавчому музеї.

фото: відділ культури Борщівської РДА фотопроект »Борщівська сорочка з узором ріллі і кров’ю окроплена доля її»

Хто хотів, мав змогу вишити оберіг для наших воїнів у зоні ООС, що теж дуже символічно і зворушливо. Бажаючих знайшлось багато, тж незабаром вишиті нагрудні обереги відправлять у зону бойових дій.

Сьогоднішній недільний ранок і другий фестивальний день почався  майстер-класом із вишивання чорної борщівської сороки від авторів книги «Борщівська народна сорочка» Людмили та Олексія Покусінських.

фото: відділ культури Борщівської РДА Презентація автентичних сорочок із колекції Борщівського краєзнавчого музею

На гостей чекає ще представлення етнографіного дефіле «Борщівська скриня», та фестиваль борщу, який традиційно проходить у рамках свята.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: