Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Супрун пояснила, чому добре бути вегетаріанцем

Супрун пояснила, чому добре бути вегетаріанцем

10 вересня 2018, Понеділок
264
0
0
Супрун пояснила, чому добре бути вегетаріанцем
Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла про міфи про вегетаріанство і ризики через неправильний перехід на інший раціон.

«Близько 7 років тому на просторах інтернету почала поширюватись неправдива інформація, начебто ВООЗ визнало вегетаріанство хворобою, а саме — психічним розладом. З часом ця неправдива інформація почала ширитися по медіа. Навіть після офіційного спростування ВООЗ, для багатьох людей ця новина залишила невірне сприйняття такого стилю життя, — написала Уляна Супрун у своєму профілі на Facebook. — Належним чином спланований вегетаріанський раціон харчування є здоровим, збалансованим та в багатьох випадках корисним для профілактики багатьох захворювань. Академія харчування та дієтології США підтверджує, що така дієта підходить для людей на всіх етапах життєвого циклу, в тому числі жінкам під час вагітності й лактації, немовлятам, дітям, підліткам, людям похилого віку, а також спортсменам».

Чиновниця зауважила — щоб бути корисною, рослинна дієта має бути дотримана ретельно та уважно. «Адже це не означає просту відмову від м’яса та продуктів тваринного походження. Саме здоровий рослинний раціон (овочі, фрукти, насіння), а також повноцінна заміна тваринного білка на рослинний (бобові, соєві продукти, горіхи) сприяють зменшенню ризику появи багатьох захворювань. Якщо ж ви не їсте м’яса, втім компенсуєте це малопоживною їжею — очікувати на якісь корисні ефекти для здоров’я марно», — зазначила Супрун.

В. о. міністра охорони здоров’я зауважила – нелюбов до фруктів та овочів при переході на вегетаріанство може стати серйозною проблемою для людини. Попри це, завжди варто консультуватися з лікарем, який допоможе правильно перейти на новий тип харчування.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: