Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Україна ї Саудівська Аравія відтепер тісно співпрацюватимуть у сфері освіти, — саудівський принц

Україна ї Саудівська Аравія відтепер тісно співпрацюватимуть у сфері освіти, — саудівський принц

11 вересня 2018, Вівторок
185
0
0
Україна ї Саудівська Аравія відтепер тісно співпрацюватимуть у сфері освіти, — саудівський принц
фото: Кримські новини

У Таврійському національному університеті ім. В. Вернадського 10 вересня відбулася перша міжнародна україно-арабська конференція з вищої освітиКонференція відбулася під патронатом принца Саудівської Аравії Файсала Ібн Султана Ібн Нассера Ібн Абдель Азіза Аль Сауда, пишуть Кримські новини.

У рамках першої міжнародної україно-арабської конференції з вищої освіти підписано меморандум про співпрацю між ТНУ ім. В. Вернадського і принцом Файсалом Ібн Султаном Ібн Нассером Ібн Абдель Азізом Аль Саудом

Принц зазначив, що в України і Саудівської Аравії є величезний потенціал для співпраці у сфері освіти. Мета конференції — активізація зв’язків у сфері науки і освіти між українськими і саудівськими університетамиУ роботі конференції взяв участь Муфтій Духовного управління мусульман АР Крим (ДУМ АРК) Айдер Рустамов.

У рамках конференції підписано меморандум про співпрацю між ТНУ ім. В. Вернадського і принцом Файсалом Ібн Султаном Ібн Нассером Ібн Абдель Азізом Аль Саудом. Документ передбачає створення фонду для фінансування арабських та ісламських досліджень в Україні.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: