Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Скільки студентів із окупованого Криму навчається в Українських вишах — статистика

Скільки студентів із окупованого Криму навчається в Українських вишах — статистика

18 вересня 2018, Вівторок
73
0
0
Скільки студентів із окупованого Криму навчається в Українських вишах — статистика
фото із вільних джерел

У 2018 році 240 абітурієнтів з окупованого Криму вступили до українських ВНЗ. Про цеповідомив постійний представник президента України в АРК Борис Бабін, передає кореспондент QHA.

— На жаль, ситуація досить невтішна. Ми бачимо деяке зростання, але воно не в рази, а тільки на декілька відсотків. Якщо у минулому році — трохи більше 200 чоловік, то у цьому — 240.

За словами чиновника, динаміка спостерігається в основному в регіонах з високим освітнім потенціалом, а вони не завжди близькі до Криму.

— Ми маємо динаміку, яка дозволить нам говорити, що ми маємо враховувати позицію кримського абітурієнта, який шукає якісну українську освіту і знаходить її. Подивіться на динаміку по Львівщині, Києву. Там, де відчувається дійсно якісна освіта, ми можемо розраховувати, що в подальшому темпи зростання кількості абітурієнтів будуть високими. Якщо близькі до Криму регіони мають обмежений освітній потенціал, ми маємо це визнати і йти далі.

Як раніше повідомлялося, за час незаконної анексії АР Крим з окупованого півострова до вищих навчальних закладів на материкову Україну перевелося більше 2000 студентів.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: