Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Окупанти у Криму поширюють свою пропаганду на півдні Херсонщини через незаконне використання українських частот, — Бабін

Окупанти у Криму поширюють свою пропаганду на півдні Херсонщини через незаконне використання українських частот, — Бабін

18 вересня 2018, Вівторок
97
0
0
Окупанти у Криму поширюють свою пропаганду на півдні Херсонщини через незаконне використання українських частот, — Бабін
фото: QHA

В окупованому Криму незаконно використовують 500 частот. Про це повідомив 18 вересня Постійний Представник Президента України в АР Крим Борис Бабін на засіданні комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку, передає QHA.

— Держава-агресор незаконно використовує в Криму більше 500 частот. Відповідно, в останні місяці ми можемо констатувати не тільки майже повну відсутність українського мовлення в Криму, але й поширення мовлення з тимчасово окупованих територій на прилеглі регіони Херсонщини, — повідомив Бабін.

За його словами, причина такої ситуації — введення окупантами нової радіотелевізійної станції «Солоне озеро» біля Джанкоя.

— У травні цього року росіяни запустили потужну станцію «Солоне озеро» біля Джанкоя. Їхні потужності у поширенні незаконного телерадіомовлення на підконтрольну територію значно посилилися. З українського боку ми маємо тільки одну вежу, яку запустили в роботу — Чонгар. Причому вона приватна, є деякі обмеження мовлення. Друга вежа на Чаплинці не запущена в роботу, — розповів Бабін.

Як повідомляло ся раніше, вісім радіостанцій з материкової України отримали дозвіл на тимасове мовлення  на півдні Херсонщини і адмінмежі з окупованим Кримом. На північ Криму в FM-діапазоні мовитимуть три з восьми радіостанцій — Радіо Hayat, Армія FM і Радіо НВ.

Пізніше дозвіл на мовлення на окуповані території Донбасу і окупований Крим видали ще п’ятьом українським ЗМІ, серед яких Чорноморська телерадіокомпанія (Чаплинка, Херсонська область), UA:Крим (Чаплинка, Херсонська область), 5 канал (Чаплинка, Херсонська область і Донецька область), телеканал «Прямий» (Донецька область), Вільне радіо (Донецька область), Країна ЧС (Донецька область).
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: