Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » В Одесі будують унікальний велопішохідний маршрут, аналогів якому немає в Україні

В Одесі будують унікальний велопішохідний маршрут, аналогів якому немає в Україні

21 вересня 2018, П'ятниця
57
0
0
В Одесі будують унікальний велопішохідний маршрут, аналогів якому немає в Україні
фото: Одеська міська рада

Мер Одеси Геннадій Труханов повідомив, що траса здоров’я стане єдиним велопішохідним маршрутом, аналогів якому в Україні не існує, пише сайт Одеської мерії.

В Одесі триває реалізація великого інфраструктурного проекту з продовження Траси здоров’я від Ланжерона до 16-ї станції Великого Фонтану.

Крім робіт з будівництва велопішохідної естакади від 8-ї до 10-ї станцій Фонтану, старт яким був даний у квітні 2018 року, будівельники приступили до облаштування велопішохідної дороги середньої тераси прибережних схилів, яка повинна з’єднати естакаду з Аркадією.

Довжина майбутньої дороги – більш ніж 1 км, ширина — від 3,5 до 4,5 м, виходячи з рельєфу схилу і наявності зелених насаджень.

«Траса здоров’я — епіцентр спортивного життя Одеси, а також одне з найпопулярніших місць відпочинку. Ми почали упорядковувати її з 2014 року. Спочатку розмежували потоки руху, упорядкували наявну трасу до Аркадії. Потім поставили перед собою амбітне завдання — продовжити її до мису Великого Фонтану. Роботи складні — фактично ми створюємо інфраструктуру з нуля, зокрема це і будівництво складних інженерних конструкцій у вигляді естакади, підпірних стін, зливової каналізації та інше. Якщо погода буде нам сприяти, то вже наступної весни спортсмени отримають новий маршрут довжиною 15 км, а пішоходи — нові місця відпочинку. І тоді Траса здоров’я стане, нарешті, єдиним велопішохідним маршрутом, аналогів якому, я думаю, в Україні не існує», - зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: