Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Відомий кримський журналіст розповів про життя у столиці півострова — Сімферополі (Відео)

Відомий кримський журналіст розповів про життя у столиці півострова — Сімферополі (Відео)

25 вересня 2018, Вівторок
276
0
0
Відомий кримський журналіст розповів про життя у столиці півострова — Сімферополі (Відео)
фото: Крим.Реалії

У чому плюси та мінуси життя в Сімферополі? Чи вважають себе сімферопольці столичними жителями? Чому молодь із усього Криму прагнула жити та навчатися в цьому місті? І чи зберіг Сімферополь свій вплив на півострові після анексії? Про це в ефірі Радіо Крим.Реалії журналісти розмовляли з кримським журналістом, телеведучим, оглядачем Павлом Казаріним.

Зокрема, журналіст відповів на запитання, чи можлива криза кримської влади?

‒ Ні, я глибоко впевнений, що ворога завжди можна знайти. Проблема Криму в тому, що в нього категорія «сьогодні» ніколи не була чимось суб’єктним ‒ воно завжди було лише плацдармом для боротьби за якесь «світле завтра». 2014 року нічого не змінилося. Спершу сказали, що потрібно подолати продуктову та енергетичну блокаду. Потім запропонували дочекатися Керченського мосту. Тепер чекають залізничну гілку цього мосту та трасу «Таврида». Після чого, ймовірно, почнуть чекати скасування санкцій. Вимагати від України пустити воду. І так далі, й так далі.

Адже це абсолютно радянська традиція ‒ коли ти кидаєш усе на вівтар боротьби за світле майбутнє, коли немає туалетного паперу, «зате ми допомагаємо своїм в Анголі». Так ось ‒ ця традиція нікуди не дінеться. А ворог знайдеться.

Повна версія інтерв’ю — на відео:
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: