Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » У Європі з’явилася конкуренція за українськими працівниками, — експерти

У Європі з’явилася конкуренція за українськими працівниками, — експерти

27 вересня 2018, Четвер
196
0
0
У Європі з’явилася конкуренція за українськими працівниками, — експерти
Фото: Європейська правда

Про це пише у «Європейській правді»  Василь Воскобойник, президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування. 

На сьогодні є цікава тенденція, коли польський напрямок втрачає популярність серед трудових мігрантів. Чому так відбувається?

Новий тренд: у цю конкурентну боротьбу намагаються втрутитися країни, які самі втратили багато робочих рук через міграцію.

Це стосується в першу чергу країн Балтії, в яких економіка динамічно розвивається, реалізується багато проектів з будівництва та розширення інфраструктури. Тому балтійці готові сплачувати представникам рекрутингових компаній в Україні, які шукають для них персонал, в 3-5 разів більше, ніж польські компанії. І крім того, в країнах Балтії є достатньо людей, які спілкуються російською мовою, тож між роботодавцем та робітниками немає цього бар’єру.

Інші європейські країни, такі як Чехія, теж полегшують працевлаштування українців. Уряд цієї країни заявляє, що готовий взяти на роботу 20 тисяч українців згідно з процедурою полегшеного працевлаштування. Минулого року ця цифра сягала тільки 10 тисяч людей.

Але в реальності наших громадян, які працюють в цій країні, набагато більше. За даними Міністерства внутрішніх справ Чехії, на 31 травня 2018 року в країні легально проживали 542,7 тисячі іноземців, українців серед них було 122 тисячі – тобто 22,5% від загальної
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: