Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Підприємства Криму користуються незаконними технологіями у виробництві, — прокуратура

Підприємства Криму користуються незаконними технологіями у виробництві, — прокуратура

28 вересня 2018, П'ятниця
170
0
0
Підприємства Криму користуються незаконними технологіями у виробництві, — прокуратура
фото: QHA

Зокрема, на «Кримському титані» незаконна поставка води забезпечувала водою майже 70% від добової потреби заводу, пише QHA.

Ці факти встановила Прокуратура Автономної Республіки Крим, співробітники якої  наразі встановлюють— впродовж якого часу працював незаконний водогін з материкової частини України на «Кримський титан» і який обсяг води могло отримати підприємство.

Про це агентству QHA розповів заступник начальника слідчого відділу прокуратури АР Крим Вадим Лушпієнко, коментуючи виявлення на Херсонщині незаконного водогону в бік окупованого Криму.

За його словами, на момент перекриття водогону, вода ним саме йшла на Крим.

— Щодо того — увесь час чи ні (йшла вода водогоном), зараз я не можу вам точно сказати. Для цього необхідно провести слідчі й розшукові та процесуальні дії за участі спеціалістів. Я не є спеціалістом у цій галузі. Просто на момент, коли ми відключали (водогін), вода йшла. З якою періодичністю вона поставлялася — це встановлять слідчі органи.

За словами Лушпієнка, водогін потужністю приблизно 250 кубометрів води на годину виявили під час слідчих дій у рамках кримінального провадження, яке проводить прокуратура АРК проти «Кримського титану» (добова потреба заводу у воді за різними оцінками становить 9 тис. куб. м на добу, тобто, цей водогін міг забезпечувати орієнтовно 70% його добових потреб — QHA).

Кримінальне провадження відносно заводу «Кримський титан» прокуратура АРК розпочала ще у 2016 році. Підставою для цього стало отримання інформації щодо незаконного розміщення підприємством небезпечних відходів на тимчасово окупованій території в АР Крим і в Херсонській області. Інших деталей провадження Вадим Лушпієнко не надав, пославшись на таємницю слідства, однак розповів деякі деталі виявлення водогону. Зокрема, виявлена свердловина знаходиться на території Каланчацького району, але не на землі якогось підприємства, а просто як свердловина на земельній ділянці.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: