Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Розірвання «дружніх» відносин між Україною і Росією — складний, але правильний крок, — політичний експерт

Розірвання «дружніх» відносин між Україною і Росією — складний, але правильний крок, — політичний експерт

01 жовтня 2018, Понеділок
164
0
0
Розірвання «дружніх» відносин між Україною і Росією — складний, але правильний крок, — політичний експерт
фото: Еспресо.TV

Президент України Петро Порошенко своїм Указом від 17 вересня 2018 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 року «Про Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією» фактично і юридично розпочав процес розірвання цього договору, пише у журналі Новое время керівник Головного територіального управління юстиції у м.Києві Станіслав Куценко.

«25 вересня 2018 року російська сторона отримала офіційну ноту від Києва про непродовження Договору про дружбу. За словами представника російського МЗС, договір перестане діяти з 1 квітня 2019 року.

Основна проблема з денонсацією Договору про дружбу насправді виходить далеко за межі його тексту та полягає у триваючій дихотомії визнання Росії агресором поряд зі збереженням у цілому нормальних із нею правових відносин.

Сучасний Договір про дружбу не містив жодних унікальних правових норм, які б відображали об’єктивно існуюче міжнародне право.

Перш за все треба усвідомлювати, що Україна та Росія перебувають у стані збройного конфлікту, і цей стан триватиме доти, доки Україна не поверне контроль над Кримом.

Це, своєю чергою, означає, що права українців у Росії та права росіян в Україні регламентуються тільки міжнародними договорами, а не емоційними бажаннями сторін.

Тому давно настав час приймати складні, але правильні рішення – розривати «дружні» відносини з Росією. Це означає безстроково утримувати лінію фронту, яка пролягає від Азовського моря до простору кібербезпеки України», — підсумовує С. Куценко.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: