Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Міжнародний проект «Книга добра» презентували не Тернопільщині

Міжнародний проект «Книга добра» презентували не Тернопільщині

09 жовтня 2018, Вівторок
296
0
0
Міжнародний проект «Книга добра» презентували не Тернопільщині
фото: Заліщицька РДА

У рамках проведення Міжнародного соціального проекту «Книга Добра», Міністр закордонних справ Павло Клімкін спільно з виконавчим директором Іриною Рабарською, заступником голови Тернопільської ОДА Ігорем Вонсом, за участю першого заступника голови Заліщицької РДА Романа Краснюка, заступника голови Романа Бурдейного, провели презентацію даного проекту в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 м. Заліщики та відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України “Заліщицький аграрний коледж ім.Євгена Храпливого”, повідомляється на сторінці Фейсбук Заліщицької РДА.

Павло Клімкін привітав викладачів і педагогів з Днем вчителя. Звертаючись до студентів і учнів, зауважив: “Завжди творіть добро. Тоді про це можна буде і написати. Тільки не навпаки! Так ми будемо мати майбутнє. Бажаю вам успіхів у добрих справах. Нехай збуваються ваші мрії”.

Вітали на заліщицькій землі під час проведення Міжнародного соціального проекту “Книга Добра” та дякували Міністру закордонних справ Павлу Клімкіну директор ЗОШ Іванна Павловська зі своїми заступниками, директор агроколеджу Володимир Глова, його заступники, зав. відділами та викладачі.

На згадку про перебування у Заліщиках Павлу Анатолійовичу вручили панораму міста, вісник аграрного коледжу, історичний нарис про Заліщики Михайла Сопилюка.

Також Міністр Павло Клімкін провів зустрічі з учасниками АТО, матерями загиблих героїв Аллою Квач, Вірою Лаврик і Євгенією Козак.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: