Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » У КП «Київпастранс» розповіли, хто став переможцем конкурсу на краще фото громадського танспорту в осінній столиці (Фото)

У КП «Київпастранс» розповіли, хто став переможцем конкурсу на краще фото громадського танспорту в осінній столиці (Фото)

18 жовтня 2018, Четвер
142
0
0
У КП «Київпастранс» розповіли, хто став переможцем конкурсу на краще фото громадського танспорту в осінній столиці (Фото)
фото: Київпастранс

Участь у фотоконкурсі взяло багато користувачів мережі Фейсбук. Сьогодні на підприємстві підбили підсумки цього найгарнішого фотоконкурсу, пишуть на сторінці Фейсбук транспортного підприємства.

Організатори подякували користувачам за фото та привітання і наголосили, що усі роботи дуже сподобались жюрі.

Проте переможців визначили троє. Ними стали кияни  Сергей Шептицкий, Konstantin Maznichenko та Григорій Півторак.

Відтепер фото Андрія Шептицького стало ще й обкладинкою сторінки Київпастрансу у Фейсбук.

фото: Київпастранс

«Вітаємо вас з перемогою! Подарунки ви можете забрати за адресою: Набережне шосе,2 з 9.00 до 17.00 починаючи з 22 жовтня.  Всім іншим ми дякуємо за участь та, якщо ви не проти, будемо використовувати ваші фото під нашими дописами. Звісно ж, вказуючи авторство. До речі, завдяки вам ми побачили громадський транспорт під іншим кутом – серед золотого листя, на фоні мальовничих парків та гарних вулиць столиці», — йдеться у дописі на сторінці Фейсбук КП «Київпастранс».
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: