Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Активісти Тернопільського економічного університету влаштували сьогодні День студентського самоврядування

Активісти Тернопільського економічного університету влаштували сьогодні День студентського самоврядування

23 жовтня 2018, Вівторок
113
0
0
Активісти Тернопільського економічного університету влаштували сьогодні День студентського самоврядування
фото: ТНЕУ Ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий (зліва) і студентський «ректор» Станіслав Новосад

Сьогодні в Тернопільському національному економічному університеті активісти організували День студентського самоврядування,  інформує сайт ТНЕУ.

Це подія, яка відіграє важливу роль в житті університету, адже лідерські навики повинні розвиватися саме у студентському середовищі.

Вранці ректор університету Андрій Ігорович Крисоватий і голова Університетської ради студентів Станіслав Олександрович Новосад підписали Меморандум, положення якого регламентували порядок функціонування структурних підрозділів ТНЕУ в День студентського самоврядування.

До своїх обов’язків приступили «ректор», його «заступники», «начальники навчальних відділів», «декани» з числа студентів вишу.

Перший крок «новообраного ректора» Станіслава Олександровича – спілкування з молоддю університету під час занять.

«Запрошуємо кожного із Вас приєднатися до формування навчального процесу в ТНЕУ. Студенти – це господарі університету і Ви маєте нагоду змінити те, у чому бачите проблеми і стосовно чого маєте дієві пропозиції», – зазначив Станіслав Новосад.

«Начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю» Юлія Володимирівна Барська, поспілкувавшись із «новими» керівниками підрозділів ТНЕУ, дізналася чому вони обрали саме ту чи іншу посаду.

Новосад Станіслав, «ректор» ТНЕУ розповів, що дуже радий  отримати безцінний досвід у цьому напрямку діяльності.

фото: ТНЕУ У ролі «декана» — зручно і цікаво

Білик Мар’яна, «проректор з науково-педагогічної роботи» (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток) поділилася, що міжнародна діяльність завжди була цікавою для неї. Це ж стільки можливостей!

«Саме сьогодні я можу дізнатися як здійснюється пошук університетів-партнерів для співпраці та навчання закордоном», — сказала дівчина.

Своїми враження від отриманих посад і повноважень поділилия й інші студенти ТНЕУ.

Кожен із представників студентського активу ТНЕУ мав нагоду отримати корисний досвід, дізнатися більше про діяльність структурних підрозділів закладу вищої освіти, познайомитися з цікавими людьми, а також запропонували власні ідеї для їх подальшого практичного втілення.

фото: ТНЕУ Студенти довели, що можуть керувати вузом креативно і уміло

Завершився день засіданням ректорату, під час якого активісти університету прозвітували про здійснену роботу.

«Студентство – це рушійна сила нашого університету. Саме від Вашого ентузіазму, завзяття, енергії, креативних ідей і наполегливих кроків залежить майбутнє. Ніколи не бійтеся брати на себе відповідальність, вчіться виправляти помилки і ніколи не припиняйте навчатися, адже це можливість ніколи не залишатися на місці й досягати успіху», – підсумував ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: