Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Вчитель року-2018 розповів, як і чому педагогам треба кардинально поміняти ставлення до учнів (Відео)

Вчитель року-2018 розповів, як і чому педагогам треба кардинально поміняти ставлення до учнів (Відео)

24 жовтня 2018, Середа
209
0
0
Вчитель року-2018 розповів, як і чому педагогам треба кардинально поміняти ставлення до учнів (Відео)
фото: Програма «Рандеву», 5 канал

Олександр Жук — учитель року за версією Global Teacher Prize Ukraine.

В ефірі «Рандеву «на «5 каналі» він розповів: якщо учитель поза межами навчального класу спілкується з учнями російською мовою, вони його не сприйматимуть і у подальшому спонукатимуть до спілкування російською.

«Кожен з нас повинен розуміти, що українська мова, вона всередині в нас. Ми живемо в цій державі, ми намагаємося змінюватися, і зміни потрібно робити, по-перше, – в себе в школі, в освітній діяльності педагога. Коли ви спілкуєтеся з дитиною – краще звернутися українською. Навіть якщо це перерва, адже дитина до вас потім змінить ставлення, вона розумітиме вас. А коли ви заходите в клас і починаєте спілкуватися українською, а за межами класу спілкуєтесь російською з дитиною, вона не сприйматиме вас. І буде намагатися спонукати вас, щоб ви спілкувались російською. Тому, друзі, краще спілкуватися нашою рідною державною мовою», – заявив Жук.

Також Олександр Жук зазначив, що реформа початкової школи допоможе більше зацікавити дітей у навчанні.

«Не треба виокремлювати, що той бал є критичним для сприйняття. Не потрібно впадати в депресію, що є негативний бал, тому що то є оцінювання. Можна отримати інколи негативну оцінку, але кожна дитина різна, в неї різні можливості і вона може проявити себе в інших сферах діяльності», – наголосив він.

Повністю інтерв’ю із вчителем можна переглянути на відео:
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: