Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Вертолітний майданчик Януковича передали у власність громади Києва

Вертолітний майданчик Януковича передали у власність громади Києва

26 жовтня 2018, П'ятниця
55
0
0
Вертолітний майданчик Януковича передали у власність громади Києва
Вертолітний майданчик на Парковій, який свого часу побудували для колишнього президента України Віктора Януковича, передали у власність громади Києва, передає прес-служба столичної прокуратури.

Згідно з процедурою, прокурор у кримінальному провадженні А. Жила на виконання ухвали слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва  передав це майно в управління представнику Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. У свою чергу Національне агентство зазначений об’єкт нерухомості передало за актом прийому-передачі Комунальному підприємству «Центр організації дорожнього руху» КМДА, пише також «Судово-юридична газета в Україні».

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник повідомив, що територія конгрессно-виставкового центру «Парковий» буде використовуватися в культурних і соціальних проектах міста.

Крім того, за результатами технічної ревізіії вертолітного майданчика буде вирішено питання про можливу його експлуатацію в санітарній авіації.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: