Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Відомого фотохудожника з Тернопільщини земляки зворушливо привітали з ювілеєм (Фото)

Відомого фотохудожника з Тернопільщини земляки зворушливо привітали з ювілеєм (Фото)

26 жовтня 2018, П'ятниця
99
0
0
Відомого фотохудожника з Тернопільщини земляки зворушливо привітали з ювілеєм (Фото)
 

фото: Чортківська РДА

Нещодавно свій ювілейний День народження відзначав відомий фотохудожник Орест Францович Лижечка із Чорткова, що на Тернопільщині.

Пан Орест — український фотохудожник, фотокореспондент, член Національних спілок фотохудожників і журналістів України, який цьогоріч за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток держави, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Незалежності України був нагороджений Грамотою Верховної Ради України.

Орест Лижечка — неперевершений майстер.  Його фото — це суміш таланту, особливого погляду і неймовірної майстерності.

На його фотознімках рідний Чортків оживає у нових барвах. Старі перевулки, занедбані під,їзди чи розхитані сходи отримують нове життя, стають казковими сюжетами.

У свій День народження відомий майстер отримав численні привітання від усіх поціновувачів своєї творчості, які надходили з різних куточків області та України.

Одна із робіт Ореста Лижечки Чортків із висоти пташиного польоту

Відомий художник і друг ювіляра Володимир Шерстій так привітав Ореста Франковича на його сторінці у Фейсбук: «Став багатішим ще на один рік мій добрий приятель Орест Лижечка. Повір,друже,що на стан душі вік не впливає. Твори, нехай ще багато цікавого заглядає в твій об`єктив».

Фото Ореста Лижечки із серії «Чорне і біле»

Ще один колега і друг Ореста Лижечки — Тарас Заяць написав: «Сьогодні у, без сумніву, найкращого фотокореспондента Чортківщини Ореста Лижечки солідний ювілей — 60! Франкович, дякую долі, що дала мені можливість працювати із вами пліч-о-пліч, а вам — за те, що так люб’язно та щиро ділились своїм величезним досвідом! Нехай здоров’я ніколи не підводить, рідні та близькі будуть поруч, фотоапарат буде завжди заряджений та справний, а улюблена справа приносила задоволення не лише моральне, а й матеріальне!».

Приєдналась до привітань і Чортківська райдержадміністрація. Очільники району побажали панові Оресту професійної наснаги, втілення найсміливіших ідей, здійснення перспективних проектів в ім’я розвитку України,  міцного здоров’я, особистого благополуччя та щастя.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: