Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Соціолог розповіла, про що говорять високі рейтинги Зеленського як ймовірного кандидата у Президенти

Соціолог розповіла, про що говорять високі рейтинги Зеленського як ймовірного кандидата у Президенти

02 листопада 2018, П'ятниця
103
0
0
Соціолог розповіла, про що говорять високі рейтинги Зеленського як ймовірного кандидата у Президенти
фото: Корреспондент

Як відомо, 1 листопада Київський міжнародний інститут соціології, а також соціологічна група «Рейтинг» оприлюднили результати соціологічного дослідження, згідно з якими комік Володимир Зеленський потрапив у трійку лідерів політичного рейтингу, поступившись лише Юлії Тимошенко: за нього готові віддати свій вибір 7,6% опитуваних.

«Це можна пояснити хибним станом суспільства на сьогоднішній день: тобто, людина яка не довіряє жодному політику, вона, побачивши в списку Зеленського, подумає: «А чому б не сказати, що він мені подобається?», вона його обирає», розповіла Громадському  Ольга Балакієрва, голова правління Українського інституту соціальних досліджень імені Яременка.

«Це не рейтинг політика, це скоріше концентрація протестного електорату, який проти всієї решти політиків. Але це активні люди, вони не відмовляються йти на вибори. Вони хочуть побачити нове обличчя… У них Зеленський асоціюється з людиною, яка піднімає проблемні теми», — додала Балакієрва.

Водночас, за її словами, коли Зеленський оголосить про намір брати участь у виборах, він може втратити підтримку.

«Я переконана, що коли розпочнеться реальна виборча кампанія, якщо Зеленський навіть заявить що йде в президенти, його рейтинг буде критично переосмислений. Бо буде виникати питання: яка у нього команда, яка в нього ідеологічна політика, як він бачить вирішення тієї низки питань, які сьогодні стоять перед Україною як перед державою. Я не думаю, що ві
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: