Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Від силовиків треба вимагати оперативного розслідування справи щодо смерті Катерини Гандзюк, — Геращенко

Від силовиків треба вимагати оперативного розслідування справи щодо смерті Катерини Гандзюк, — Геращенко

05 листопада 2018, Понеділок
42
0
0
Від силовиків треба вимагати оперативного розслідування справи щодо смерті Катерини Гандзюк, — Геращенко
фото: Фейсбук Ірини Геращенко

Про це Ірина Геращенко написала на своїй сторінці у Фейсбук.

Зокрема, політик повідомила, що ьогодні увечері відбудуться засідання фракцій парламенту, на яких її колеги мають визначитися зі своїми представниками до майбутньої ТСК щодо загибелі Катерини Гандзюк і нападу на активістів.

Для реєстрації постанови необхідні конкретні прізвища представників фракцій, які визначаються на засіданнях. Геращенко каже, що також готова долучитися до роботи такої комісії і пропонує запросити до неї — у якості експертів- мера Херсона, журналістів і активістів.

Читайте також: Шукати замовника буде СБУ: поліція передала справу Катерини Гандзюк слідчим спецслужби

«В той же час жодна депутатська комісія не може підміняти собою роботу правоохоронних органів і силових структур . Комісія має слідкувати за ходом розсілдування, давати політичні оцінки, але ж в неї немає повноважень і важелів та механізмів вести слідство, проводити слідчі дії, назвати імена вбивць і замовників. Важливо, щоб справу не заговорили, не забули через день, як це часто буває з українськими політиками, які постоять під камери з плакатами , і забудуть….. Важливо, щоб правоохоронні органи дійсно- розслідували і назвали прізвища, і зібрали відповідну доказову базу. Тому ТСК — це правильно, але вимагати розслідування до кінця треба від силовиків. Важливо заслухати силовиків, які вже знайшли вбивць і докладають зусиль для встановлення імені замовника. І також дуже важливо максимум делікатності в питанні пам‘яті Катерини , до її родини, яка зараз переживає страшні часи. Ще раз найщиріші співчуття близьким молодої жінки…».
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: