Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Власники авто на «євробляхах» виїхали на акцію під ВР з вимогами про розмитнення (Відео)

Власники авто на «євробляхах» виїхали на акцію під ВР з вимогами про розмитнення (Відео)

07 листопада 2018, Середа
102
0
0
Власники авто на «євробляхах» виїхали на акцію під ВР з вимогами про розмитнення (Відео)
Фото — Авто Евро Сила у Фейсбук

Учасники акції вимагають повернути в законопроекти про «євробляхи» так звані «народні правки».

Можливість узаконення ввезених в Україну машин на іноземній реєстрації за посильними тарифами розмитнення — із такими вимогами власники «євроблях» сьогодні приїхали під ВР.

Читайте також: ВР прийняла у першому читанні законопроекти про «євробляхи». Всі подробиці і нові ставки акцизу (Відео, Інфографіка)

Свої вимоги докладно вони оприлюднили на сторінці Авто Евро Сила у Фейсбук.

Сьогодні ми вийшли щоб висловити наступні вимоги: — 1. Вимагаємо прийняти народні правки до законопроектів 8487, 8488, що передала «Авто-Євро-Сила» через депутата Наталлю Веселову, а саме, прибрати коєфіцієнт віку у формулі розрахунку акцизу, що знизить його практично до незначного для автомобіля будь-якого віку, але формально полегшить прийняття змін до діючого закону так як збережеться формальна наявність акцизу. Таким чином нове повне доступне розмитнення складе (ПДВ+Мито+Військовий збір+Акциз) все разом близько 40% від вартості авто на постійній основі для кожного українця. Таким чином бюджет України отримає миттєво декілька мільярдів доларів надходжень до бюджету, за рахунок розмитнення автомобілів вже ввезених до України, а також декілька мільярдів доларів, від завезення вживаних автомобілів, звичайними українцями, що чекають на доступне розмитнення. Також буде вирішена проблема евро номерів, які стануть на українські номери. 2. Вимагаємо щоб Верховна Рада поставила на голосування та скасувала правки комітету податкової та митної політики від 6 листопаду 2018, як дискримінаційні, корупційні та не народні, прийняття яких призведе до народного гніву, та масштабних протестів по всій Україні в кожній області. 3. Вимагаємо відкритого діалогу по прийняттю народних правок з профільними міністерствами та депутатами, широкого професійного обговорення правок з громадою включно з обговоренням по областям України. 4. У разі неприйняття вимог протестувальників, щодо доступного розмитнення ніхто не гарантує не початок масових безтрокових акцій непокори в кожній області України. — Також серед вимог громади автомобілістів буде підтримано протест перевізників та звичайних громадян проти підвищення цін на пальне (вимога прив’язати акциз до гривні) і припинення знищення доріг через бездіяльність голови Укртрансбезпека михайла Ноняка, та виявлених фактів корупції його підлеглих. Акція відбудеться за участю представників усіх областей України, в урядовому кварталі перед Верховною Радою починаючи з 6 ранку і безстроково.

Вулиця Грушевського о 9 ранку була проїзною дише однією смугою, на решті — учасники акції. Відтак у центрі Києва сьогодні вранці — затори.

Через акцію частина громадського транспорту змінила маршрути.

Чого саме вимагають учасники — у відео NEWSONE з-під Ради.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: