Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » У Київпастрансі прозвітували: 994 існуючих старих зупинок громадського транспорту облаштують сучасними європейськими конструкціями (Фото)

У Київпастрансі прозвітували: 994 існуючих старих зупинок громадського транспорту облаштують сучасними європейськими конструкціями (Фото)

09 листопада 2018, П'ятниця
111
0
0
У Київпастрансі прозвітували: 994 існуючих старих зупинок громадського транспорту облаштують сучасними європейськими конструкціями (Фото)
фото: КП «Київпастранс»

Від початку 2018 року фахівцями підприємства було встановлено 63 павільйони очікування європейського типу з гартованого скла. Такі конструкції зберігають пасажирам оглядовість для під’їжджаючого транспорту, йдеться у дописі на сторінці Фейсбук КП «Київпастранс».

Окрім цього, на виконання розпорядження КМДА, КП «Київпастранс» спільно та Департаментом економіки та інвестицій провели інвестиційні конкурси із залученням приватних інвесторів щодо оновлення зупинкової інфраструктури.

За результатами проведеного конкурсу сучасними конструкціями будуть облаштовані 994 існуючі зупинки громадського транспорту.

На великих транспортних вузлах вже розпочато комплекс заходів з їх благоустрію: тверде покриття облаштовано фігурними елементами мощення; сучасні конструкції павільйонів очікування, проте вже з кіосками для продажу проїзних документів, підключають до інженерних мереж.

фото: КП «Київпастранс»

Наразі такі конструкції інвесторами були вже встановлені на зупинках «вул. Миколи Закревського» та «ст. м. Дорогожичі».

До кінця 2018 року планують встановити ще близько 30 таких новітніх комплексів.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: