Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Український депутат заявив, що Росія через так звані «вибори» на Донбасі зайшла у глухий кут

Український депутат заявив, що Росія через так звані «вибори» на Донбасі зайшла у глухий кут

12 листопада 2018, Понеділок
106
0
0
Український депутат заявив, що Росія через так звані «вибори» на Донбасі зайшла у глухий кут
фото: Радіо Свобода

У так званих «ЛДНР» все ж таки провели «вибори» на тлі тверджень про те, що Москва нібито не має ніякого безмежного впливу на ватажків цих територій.

Журналісти програми «Ваша Свобода» дослідили, чия це «перемога» і хто тут взагалі міг «перемогти».

Про це в ефірі телеканалу вів мову Дмитро Тимчук, народний депутат України, координатор групи «Інформаційний спротив».

Зокрема, він сказав:

- Я не думаю, що перемогла Росія, чи навіть хлопці, які під проводом Росії діяли. Росія, змінивши Плотницького в «ЛНР» ще минулого року, а також ліквідувавши Захарченка, зайшла у глухий кут.

Це ігри російських спецслужб, перш за все, Сурков-ГРУ і ФСБ розділили сфери впливу на окупованій частині Донбасу. Треба було зображати, що є якась «легітимна влада», «народом обрана» на цих територіях, до якої Росія нібито не має прямого стосунку. Довелося «легалізувати» Пасічника, який замінив Плотницького і виконував обов’язки «голови» «ЛНР», і знайти заміну Захарченку, який працював під ГРУ і Суркова.

Читайте також: Відомий письменник розповів, чому в Україні політика викликає підозру і скепсис

Провели «вибори» з цілком очікуваним результатом, призначили людей, які повинні були бути призначені. Технічно проблему вони ніби вирішили. Але політичну частину Москва вирішила так, як на мене, що краще вони її не вирішували б. Це далеко не на користь Москві. Напевне у Кремлі планували, що ці «вибори» стануть якимось «примушенням» України до «Мінська». Тобто, ігноруючи воєнну складову, припинення вогню, відведення сил і засобів від лінії зіткнення і таке інше, перейти відразу до політичної, чого від нас Москва вимагала Бог зна скільки. Україна, зрозуміло, йшла за логікою «Мінська». Хоча було зрозуміло, що «Мінськ» не працює, відразу, ще з лютого 2015 року.

 
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: